TÜRK BİRLİĞİ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • geç bile kalındı,avrupa birliği neymiş,türk ün türk den başka dostu yoktur,40 yıldır kapıda bekletmişler ben onların taa a....) X(
    dönün geriye gayri,avrupa ülkeleri ortakları para birimi euro ya geçince,ülkelerindeki fiyatlar otomatikman euro ya dönüştü,1mark a satılan simit 1 euro oldu,4 mark sigara nın paketi,euro ya geçince 4 euro oldu ancak aldıkları maaş yerinde sayıyor,bizim birleşmemiz lazım,bize araplardan fayda gelmez,aksine zarar gelir satarlar adamı,yazılacak şey çok da burda yazacaklarımız burdan öteye gitmez,
    saygılar

• Türk birliğine, gönülden inanıyorum. Eğer Atatürk bir onyıl daha yaşasaydı eminim bu işinde temellerini atardı. Ama bizler Atatürkün kaldığı yerden devam debiliriz. Örneğin ilk olarak bütün Türk devletlerinde latin harfleri kullanılmasını standart hale getirmeliyiz. Ortak bir alfabe oluşturulmalı fakat herkez kendi lehçesine göre özgürce konuşabilmeli.

Hatsan AT44WX-10 Premium Combo 5,5 mm.+Optima 3-12x44 AOE
    Hatsan Mod 95 SAS 4,5 mm+Optima 1x40 Red Dot
    Huğlu 104A Süperpoze Çift Tetik. (Av tüfeği ama avcı değilim, rahmetli babamın hediyesidir.)

• ben bir türk ve en başında müslüman olarakdan öyle günleri görmek ve yaşamakdan sa cephede ölmeyi tercih ederim.tıpkı geçmişteki atalarımızın yaptığı gibi

• gerçekçi olun arkadaşlar.sizin türk dediğiniz o devletlerde yaşayanların çoğu kendini türk olarak bile görmüyor.dilleri rusça.milli benlik yitip gitmiş,türklük diye birşey kalmamış.ayrıca bizleri de pek sevdikleri söylenemez.sanırım kazakistanda yaşanmıştı türk işçilerin öldüresiye dövülme olayı.tc vatandaşı işçiler şantiyede uyurlarken gelebilecek saldırılardan korkarak nöbetçi bırakıyorlardı başlarında.bu durumun bir boyutu.

türk birliği olayı bir hikaye.tıpkı avrupa birliği gibi.bugün sadece ''ekonomik'' amaçlı olarak birleşebilen avrupa birliğinde bile çatlak sesler çıkıyor ve ab anayasası imkansız hale geliyorsa,etnik kökene dayalı bir birliğin oluşma şansı sıfırdır.takdir edeceğiniz üzere kapitalist toplumlarda ekonomik çıkarlar etnik kimliklerden kilometrelerce önde gider.bu da ikinci boyutu.

belki anlaşıldığı şekilde bir birlik yerine bölgenin nispeten güçlü devletlerinden türkiye'nin türki cumhuriyetler üzerinde nüfuzunu artıracak politikalar geliştirmesi düşünülebilirdi.ama onun için de artık çok geç.sovyetler yıkıldığından beri bu tür bir politik çabada bulunmayan,ya da bulunup da başaramayan türkiye cumhuriyeti devletinin rusya federasyonu bu kadar güçlenmişken böyle bir politikayı başarıyla götürebilmesi mümkün değildir.devletler arası ilişkiler ince temeller üzerine oturur.türki cumhuriyetlerle birliği zaten geçtim,o bölgede nüfuzunu artırmaya çalışan abd yanlısı bir devlet olan türkiye rusya'nın ağır tepkisiyle karşılaşır.aranızdan rusya'dan korkacak mıyız diyenler çıkabilir.dış borcun 500 milyar dolara dayanmışsa,rusya özellikle tarım ürünleri konusunda ihracat yapabildiğin büyük bir pazarsa ve enerji ihtiyacının yarıdan fazlasını o ülkeden karşılıyorsan ve o devlet natoya kafa tutar duruma gelmişse kusura bakmayın biraz korkacaksınız.savaşlar artık cephede yaşanmıyor.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• zaten bu birlik milli duygularla olmasada ortak menfaatler doğrultusunda kurulmalı , bu işe aklı başına liderlerin öncülük etmesi gerekir bu iş ayak takımının işi değil halkların birbirini çok sevmesinede gerek yok , birlik için hukuki anlaşmalar yapılır zaten avam buna uymak zorundadır ülkeler anarşistlerin istekleriyle yönetilirse kaos çıkar bu yüzden yönetici kısım daima seçkin iyi eğitim almış olmalı . sokaktan gelenin yönetici olduğunda neler olduğunu hepimiz iyi biliyoruz.

hamdım piştim yandım oldum.

• zaten bu birlik milli duygularla olmasada ortak menfaatler doğrultusunda kurulmalı , bu işe aklı başına liderlerin öncülük etmesi gerekir bu iş ayak takımının işi değil halkların birbirini çok sevmesinede gerek yok , birlik için hukuki anlaşmalar yapılır zaten avam buna uymak zorundadır ülkeler anarşistlerin istekleriyle yönetilirse kaos çıkar bu yüzden yönetici kısım daima seçkin iyi eğitim almış olmalı . sokaktan gelenin yönetici olduğunda neler olduğunu hepimiz iyi biliyoruz.

halklar birbirinden hoşlanmıyorsa, yöneticilerde hoşlanmaz. yöneticileride halkın seçtiğini unutmadan, eğitimsiz bırakılmış halkların seçtiği yöneticilerden ülkeye bir fayda gelmediğinide unutmamak gerekir. genelde azgelişmiş ülkeler arasında yapılan anlaşmalar ülkelerden çok baştaki adamlar ve çevrelerinin otlanmasına fayda sağlar.
    Ülkemiz güçlü olmadıkça, ne Azerbaycan'la nede Amerika'yla Türkiye lehine anlaşmalar yapmak pek mümkün değil.

Üstelik sokaktan gelen yöneticilerden değil yiyicilerden kork. Yiyicinin, üçkağıtçınında okumuşundan kork, kılıfı hazırlayıp minareyi öyle çalar böyleleri.

Dürüst olması, milletinin ve ülkesinin menfaatini düşünmesi bence en önemli özellik. Öyleside zaten ne bizde nede az gelişmiş ülkelerde yok.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

böyle bişey mümkün bence.ama bunu adı birlik değil.başka bişey.artık halkı kandırmak mı dersiniz,siyaset üretiyor gözüküp de hiçbir b.k yememek mi dersiniz?onu bilemem.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380