Safir T-14 200 metre demir çöp tenekesi ve 75 m soda şişesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yaban tv de safir in reklemını yapan biri var sırtında safir yazan yelekle geziyor
    domuzun baldırından köpek ısırmış kendi etrafında dönerek köpeğe yetişmeye çalışıyor köpeğin 4 ayağıda hava da 2 si birden dönüyorlar ;kihhik,
    raklamını yapan adam yaklaşık 15-20 metre mesafeden o domuza 3 el ateş etti hayvan atıcıya bakmadı bile köpek arkasına yapısık kaçtı gitti sonra başka bir adam vurdu onu
    bu görüntüleri gözümle gördükten sonra hayatta safirle domuz avına gitmem
    avcılar derneğinde 55 yaşın üstündeki bi abimiz var lakabı katolok silahtan iyi anlar
    silahtan anlar diye safiri sorayım dedim laf şu " sakın televizyondan özenipte domuz avına onun la gelmeyesin domuzu bilmemde bizi gülmekten öldürürsün "dedi " genç yaşta bu kadar riske girmeye deymez dedi "
    benze safir görsellik,atış talimi ve egomuzu tatmin etmek için bir silah
    safir benimde cok hoşuma gidiyor özelliklede m4a1 e benzediği için ama ben yinede onunla domuz avına cıkmam
    safir kullanan abilerim bana kızmasın bunlar benim düşüncem :)

korfezteam.png

• Safir zaten avcının değil atıcının silahı bence. Kimse de aksini iddia etmiyor zaten :)

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Bıravo güzel bir calışma olmuş fişek marka ve düşeysellik belirtirseniz daha da güzel olur işte 50m 10cm 150 sumarka tekkursun 20cm gibi güzel paylaşım emeginize sağlık ;avci;;d;

• yaban tv de safir in reklemını yapan biri var sırtında safir yazan yelekle geziyor

Gazeteci Ali Birerdinç' tir o abimiz.Bilgi babında...
    Safirle domuz avı bence de olmaz, ya tam kafasına denk getireceksiniz yada iki omuz arasını hızalayıp göğsünden hayati organlarından vurursanız oda çok zor,domuz avı için en ideal tüfekler slug namlu tüfeklerdir.Diğer av tüfeklerine göre namlusu özel yapılmıştır,namlu boyu 51 veya 55 cm dir çünkü tek kurşun namluda en yüksek hıza 51-55cm arasında ulaşır. ;avci;

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;