hatsan mod 125 e torpedo pistonu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan mod125 kurma kolu bozuldugu için firmaya yollamıstım yanlısım varsa duzeltin torpito pistonu takmıslar pistonun istunde bir vida var pistonun dönmesini engelliyor sanırım. durbunu ayrlarken bir iki atıs yaptım onceki atıslarıma göre tahribatın daha vazla oldugunu gördum firmadan onceki atıslarım su konrasının içinde kalıyordu.firmaya gittikten sonraki atıslar su kontrasını deliyor.hatsan modifiyeli oldu galiba ;keyf;;şrofls;.

• o vida bendede var artık. kurma kolu tekrar sıyırmasın diye takmışlar:(

keçeyi evde değiştiremiycem heralde. bendeki alyenler yamuldu sökmeye çalışırken.

Belki senin tüfeğe keçe yenilemesi veya yay değişimi yapmışlardır.. Ama modifiye yok emin ol:)

• o pistonun aynısını yeni çıkan optima 2008 altdan kurma kollu tüfek de gördüm ;tacli# ayrıca gezi bu kez yeni dizayın dürbün kızağının üstüne monte etmişler,ve arpacık hatsanın diğer modellerine göre biraz daha küçülmüş,altdan kurma kollu olmasına rağmen hafif bir tüfek,