bence gelmiş geçmiş en iyi sniper

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bunların üçü de farklı silahlar ama...

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Bunların üçü de farklı silahlar ama...

model ve taban olarka bu tarz silah benim asıl söylediğim 50.cal

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• iyi de o modeli mi kalibresi mi? Oyunu da oynadım ama ben de neden sadece kalibresini yazmışlar dedim :)
    BAzen telif hakkı v.s. derken orjinal isim vermiyorlar çünkü ;)

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Silahın kalibresi, 50 cal ın değişik marka ve modelleri mevcut. Kullandığı mühimmat bizim uçaksavar mermisi diye bildiğimiz şey.

bu arada söylemesi ayıp Uçaksavarla tek tek atmak suretiyle 400 m de boy hedefine dürbünsüz üç sefer peş peşe 6 da 5 yapmıştım X]#+,

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Barrett M82 gördüğünüz gibi silahın namlusunda geriye doğru yönlendirilmiş 4 tane hava yarığı var atış yapıldığında patlama basıncı bu deliklerden geri doğru tazik yapıp tepmeyi azaltıyor ve aynı zamanda atış yaptığınız yeri toz dumana katıyor ,sonuç yeriniz apaçık ortada ..Ağırlığı 14 kilo ,12.7mm lik mühimmat taşımak için çok ağır..Bence sniper silahı olmaktan çok shooter filimindeki gibi personele karşı kullanıldıktan sonra karşınıza çıkan helikopteri parçalamak için ideal bi silah ;şrofls;. Benim bilgilerim bu kadar üstatlar daha iyi bilir :)

• Silahın kalibresi, 50 cal ın değişik marka ve modelleri mevcut. Kullandığı mühimmat bizim uçaksavar mermisi diye bildiğimiz şey.

bu arada söylemesi ayıp Uçaksavarla tek tek atmak suretiyle 400 m de boy hedefine dürbünsüz üç sefer peş peşe 6 da 5 yapmıştım X]#+,

Abi sonra seni uçaksavarın tepesine oturtup da keskin nişancı diye doğuya göndermediler mi? ;şrofls;.

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• doğudaydım zaten ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• BENCE EN İYİ SAVAŞ SİLAHI M107 ANTİ METERYAL ZIRH DELİCİ SNİPER TÜFEĞİ

Aslında tam kullanım alanı belirlenmemiş bir nevi savaş alanı jokeri olarak üretilmiş. Kullanana yaklaşık 1.5 km yarıçapında bir alanda, otomobil, ev, duvar, zırhlı personel taşıyıcı gibi şeylerin arkasındaki düşmanı vurabilme yeteneği kazandırıyor. Yakın menzilde zırhdelici mermisi anti-tank amaçlı da kullanılabiliyor.

Namlu ucundaki nozül diğer silahlardakinin aksine alev dağıtıcı değil, tepme engelleyici olarak kullanılıyor, bu yüzden delikleri geriye eyimli yapılmış ve atış sırasında tepmenin %30 unu engelleyebiliyor.

Yapılan bir denemede atılan bir mermi 7 adet evi (duvarı değil tüm duvarları ile 7 evi) delip ancak durabilmiş. Tabi evlerin ahşap ağırlıklı amerikan evleri olduğu ve merminin de tungstenkarbit bir çekirdeği olan zırh delici olduğunu da unutmamak lazım.

Özellikleri:

Kullanım Alanı: Sniper tüfeği, Anti-Materyal Tüfeği, Ağır Sniper Tüfeği

Ülke: USA

Ortaya Çıkış Tarihi: 2002

Namlu Çapı: 0.50 inç (12.7 mm)

Kovan: .50 Browning Makinalı Tüfek (12.7 x 99 mm)

Ağırlığı (boşken): 12.9 kg

Boyu Kullanımda: 1,448 mm

Taşınırken: 965 mm

Namlu Boyu:737 mm

Şarjör Kapasitesi: 10 mermi

Şarjör Ağırlığı: 10 mermi 1.87 kg

Performans (Standart Mühimmatla)

Namlu Çıkış Hızı: 853 m/s

Çıkış Enerjisi: 15,582 J

Maksimum Menzil: 6,812 m

Etkili Menzil: 1,829 m

MEHMET TEPE 12.10.1986 KAYSERİ
    MOD 85 SAS + 3-9X32 OPTIMA
    kayseriteam.png

• BENCE EN İYİ SAVAŞ SİLAHI M107 ANTİ METERYAL ZIRH DELİCİ

Aslında tam kullanım alanı belirlenmemiş bir nevi savaş alanı jokeri olarak üretilmiş. Kullanana yaklaşık 1.5 km yarıçapında bir alanda, otomobil, ev, duvar, zırhlı personel taşıyıcı gibi şeylerin arkasındaki düşmanı vurabilme yeteneği kazandırıyor. Yakın menzilde zırhdelici mermisi anti-tank amaçlı da kullanılabiliyor.

Namlu ucundaki nozül diğer silahlardakinin aksine alev dağıtıcı değil, tepme engelleyici olarak kullanılıyor, bu yüzden delikleri geriye eyimli yapılmış ve atış sırasında tepmenin %30 unu engelleyebiliyor.

Yapılan bir denemede atılan bir mermi 7 adet evi (duvarı değil tüm duvarları ile 7 evi) delip ancak durabilmiş. Tabi evlerin ahşap ağırlıklı amerikan evleri olduğu ve merminin de tungstenkarbit bir çekirdeği olan zırh delici olduğunu da unutmamak lazım.

Kullanım Alanı:Sniper tüfeği, Anti-Materyal Tüfeği, Ağır Sniper Tüfeği

Ülke:USA

Ortaya Çıkış Tarihi: 2002

Namlu Çapı:0.50 inç (12.7 mm)

Kovan:.50

Browning Makinalı Tüfek (12.7 x 99 mm)

Ağırlığı (boşken):12.9 kg

Boyu Kullanımda: 1,448 mm
    Taşınırken: 965 mm

Namlu Boyu:737 mm

Şarjör Kapasitesi:10 mermi

Şarjör Ağırlığı:10

mermi: 1.87 kg

Performans (Standart Mühimmatla) Namlu Çıkış Hızı:853 m/s

Çıkış Enerjisi:15,582 J

Maksimum Menzil:6,812 m

Etkili Menzil:1,829 m

MEHMET TEPE 12.10.1986 KAYSERİ
    MOD 85 SAS + 3-9X32 OPTIMA
    kayseriteam.png

• Savaş silahı, otomobil ev parçalamak için vs. olabilir ama yukarıdada yazdığım nedenlerden dolayı ,sniper diye tabir edilen, personele karşı atış yapıcak bir atıcının tercihi olamaz gibime geliyor.

• Savaş silahı, otomobil ev parçalamak için vs. olabilir ama yukarıdada yazdığım nedenlerden dolayı ,sniper diye tabir edilen, personele karşı atış yapıcak bir atıcının tercihi olamaz gibime geliyor.

Katılmamak elde değil.

Güzel, uçaksavarlara bayıldım.Namlu çıkış hızları 800 m/s + 1200m de mermi düşüyor.