Gerçek Safir T14 Atış Buluşması Görüntüleri.. ;)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yaw teksas filmlerini aratmamışsınız ;kihhik, fon müziğide hoş hani .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Hocam reddot çalışmadı çalışsa saçmayla vuruluyor :D

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• 3 kişi tüfekle oyunuyo bir kişi önlerinde trap şişesini atıyor ½bay£bay`; valla trap makinası olarak kullanıla arkadaş bayağı cesaretli imiş tehlikeli bir görev üstlenmiş.. 8|

hamdım piştim yandım oldum.

• 3 kişi tüfekle oyunuyo bir kişi önlerinde trap şişesini atıyor ½bay£bay`; valla trap makinası olarak kullanıla arkadaş bayağı cesaretli imiş tehlikeli bir görev üstlenmiş.. 8|

+1

güzel buluşma olmuş. Paylaşım için teşekkürler.

Ama bana atış güvenliği pek yok gibi geldi, özellikle ateşli buluşmalarında bu konuya biraz daha dikkat edilmesi lazım bence.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• hocam sakat iş yapıyonuz adam önünde duruyor sen tüfegini dolduruyorsun atışta en önemli ve birinci unsur güvenlıktır lütfen daha dikkatli olalım!!!

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;

• Aslında yivsiz tüfek atışlarına çok uygun bir arazi gibi gözüküyor. Gerekli güvenlik tedbirleri alınıp 50-100 metre atışları yapılsa ve çıkan sonuçlar yayınlansa forum üyeleri için çok faydalı olur.
    Ben şahsen çıkacak sonuçları çok merak ediyorum ve umarım bundan sonraki buluşmalarda bu tarz atışlar yapılır.

• merhaba DELİ CESARETİNDEN DOLAYI ŞİŞEYİ ATAN ARKADAŞI KUTLUYORUM TEBRİKLERİ HANGİ MEZARLIKTA KABUL EDİYOR BİLEN VARMI? hemde birisinin tüfegi tutukluk yapmış adama dogru uğraşıp duruyor allahtan bi sakatlık cıkmamış YURDUM İNSANINI SEVİYORUM YAAA.. :him:s