o da hatsan bu da hatsan at44

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar bu gün bir buluşma ayarlayıp MASTER ve AKINCI 37 nin at 44 lerini karşılaştırdık.

grupmanlar arasında dağlar kadar fark vardı. ortam aynı atıcı aynı yani ben. uzaklık aynı. saçmalar aynı. tüfekler aynı model. 5.5 mm
    mesafe 30 metre

bunlar AKICI 37 nin yeni aldığı tüfeğin grupmanları
     [Resim Engellendi: http://s2b.directupload.net/images/081023/temp/prhjjxry.jpg]  [Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/081023/temp/g5ubh5ny.jpg]
    bunlar da MASTER ın grupmanları grupman denirse.
     [Resim Engellendi: http://s3b.directupload.net/images/081023/temp/izhix2ot.jpg]

yorum sizin

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen MADMAX ().

• Yeter Allah bereket versin. :P Sinegi gözünden vuracak halimiz yok

• namluların boyasındaki kalitede bile fark var.
    özel üretim sanki akıncı 37 nin ki ;şrofls;.

• Acaba iki silahın namlusunada crown açılmışmı? Mesela ülkü beyin 4.5 lik at-44 incelemesinde namluda resmen crown yoktu.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Iki silahin namlulari arasinda bariz gorsel farklar mevcut.Huseyinin Osmandan satin aldigi silahin namlusu cok daha tok bir yapida ozellikle namlunun menevisi daha parlak ve farkli tonda ,kesinlikle ayni degil.Yivset yapisininda ayni olmadigini soyliyebilirim.Onun namlusu sanki daha dar.puf puf degil yani.
    Burada ozellikle atici hatasini minimuma indirmek icin her iki silahlada atislar ayni atici tarafindan yapilmistir.Sonucta gormenizi istedigim Hatsanin grup kapasitesi degil ayni model iki silahta grupmanin ne kadar farkli oldugu.Huseyin arkadasimizin 2 adet AT44 u var.ve su anda Osmandan satin aldigi silah diger ikisindende farkli Ya gercekten ozel bir yapim sozkonusu yada belirli bir kalite standardi yok.Sonucta ayni model 3 farkli silah farkli performans sergiliyor.
    Uretimde belirli bir standarttan soz etmek zor.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• master in (akif abinin) at 44ü nün grupları bu kadar kötü değildi benim ilk aldığımında grupları okadar kötü değildi , birde dürbünden vede susturucudan kaynaklanan hata olamazmı ? En önemlisi içinde o ring parçaları kalması ihtimalide var çünkü tüpteki oringlerin parçalandığını ve bulamadığını söylemişti.ilk at 44ü aldığımda hatsan pelletle atış yaptım o kadar berbattıki tüfekten birden soğudum ;sonra gamo pro magnumu denedim idare ederdi ama asiıl tatmin edici sonuç gamo pro hunterle geldi 25 mt nerdeyse tek delik yapıyordu şimdi anlatmak istediğim herkesin elinde her marka pellet yok tüfeğin hangi pelleti sevdiğini nerden anlıyacağız? hepsinden birer kutu alsak dünyanın parası eder yedek dürbün kaş kişide var. demek istediğim at 44 alacak arkadaşlar değişik pelletlerle atış yapsınlar; crosman hollow pointed ve point i denemelerini tavsiye edrim. hatsan at 44 leri nasıl test ediyor kaç mt den ve hangi pelletle yani kötü bir grup yapan tüfeğe hangi mantıkla ok diyor.anlamış değilim .anlamıyorsa işi bıraksın .hak etmediği bir maaşı alıyor bıraksında bizde kurtulalım hatsanda kurtulsun

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Abi valla kafayı yerim ben aynı paraya arkadaşımın aldığı tüfek benimkinden bu kadar farklı çıkarsa ;box;x

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Yarın bende 30 ve 50 mt gruplarını yapıp yolllarım bakalım hakikaten hepsı aynı mı.
    Geçen haftalarda kuatele arif kankam la beraber her ıkımde ki at-44 leri denedik aynı basınç ve aynı pelletlerle atıcıda bendım ve ıksıde 40 mt de 2 cm yı geçmedi.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• O da hatsan buda hatsan ama ne yazık ki ikiside hatsan. Ben iyileri dışarı verip, dandikleri kendi ülkesine veren ve yerli tüketiciyi adam yerine koymayan bir firmaya asla para kazandırmak istemem. Servisten bahsetmiş herkes. İyi hoş diyorsunuz da ben tüfeği alıp adam gibi kullanmak isterim. İkide bir servise yollayacaksam ne kıymeti var. Kaldıki serrvis böyle olmalı zaten. Hatsanın bu konuda bir artısı olduğunu düşünmüyorum. Olması gerektiği gibi yaptıkları tek şey servis zaten. Birde "kalite" ve "standart" kelimelerinin anlamlarını öğrenip, kendi ülkelerini adam yerine koymayı öğrenseler tam süper olacak.

• O da hatsan buda hatsan ama ne yazık ki ikiside hatsan. Ben iyileri dışarı verip, dandikleri kendi ülkesine veren ve yerli tüketiciyi adam yerine koymayan bir firmaya asla para kazandırmak istemem. Servisten bahsetmiş herkes. İyi hoş diyorsunuz da ben tüfeği alıp adam gibi kullanmak isterim. İkide bir servise yollayacaksam ne kıymeti var. Kaldıki serrvis böyle olmalı zaten. Hatsanın bu konuda bir artısı olduğunu düşünmüyorum. Olması gerektiği gibi yaptıkları tek şey servis zaten. Birde "kalite" ve "standart" kelimelerinin anlamlarını öğrenip, kendi ülkelerini adam yerine koymayı öğrenseler tam süper olacak.

Hay eline diline sağlık kardeşim, servis servis, yahu yapmak zorunda oldukları şeyi bir üstünlük gibi görüp göstermiyormusunuz . . .

FX Gladiator .22

hatsan iyileri dışarı kötüleri içeri satmıyor. rus forumlarında da görüyoruz. adam kurma kolunu kırmış. hangisi iyi. bence bir fark yok