Beretta CX4 CO2

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tabancadan bozma tüfek gibi bişeye benzio
    susturucusu ve bipoduna hayran kaldım ama

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• isabetli atışaları için bişey diyemem ki onlarda 30 m ile sınırlıdır , güç için söyleyecek bişeylerim var , hedefe çarpan bi sinek ve fil düşünün bu silah hedefe atış yaptığında çarpan bi sinek gibi , benim sineklerle işim olmaz :)

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• bendeki crosman night stalker 1200 aynısı onun versiyonu. tabiki daha kalitedir.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

http://www.pyramydair.com/video/ buraya girip yandan videoları seçerseniz var tanıtımı incelemesi nightstalker ile karşılaştırması var

nightstalkertı öneriyor aslında +;tuftabV# +;tuftabV#

Tabi Nightstalker i önerecek,daha fazla kazanıyrdur,Beretta onun 6 - 7 katı pahalı ve 20 kat kaliteli,berettanın jarjörü kabzesinde ve sanırım 30 civarı pellet kapasitesi,bende de Nightstalker var,Beretta ciddi bir makine.

Asıl orijinal 9mm ateşlisinin Replikası.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Nightstalker o kalite ve fiyattan beklenmeyecek derecede isabetli benim anladığım bu bağlamda benzeri berettadan da ama tabi beretta çok daha kaliteli bir üretim ve almanya da imal edilmiş(mutlaka bir artısı var bunun tabi).Ben bunu aslında revolution un gündeme girdiği dönemde nispeten oldukça ucuz bir alternatif gibi gördüğümden gönderdim.Türkiye de yok herhalde.

• Nightstalker o kalite ve fiyattan beklenmeyecek derecede isabetli benim anladığım bu bağlamda benzeri berettadan da ama tabi beretta çok daha kaliteli bir üretim ve almanya da imal edilmiş(mutlaka bir artısı var bunun tabi).Ben bunu aslında revolution un gündeme girdiği dönemde nispeten oldukça ucuz bir alternatif gibi gördüğümden gönderdim.Türkiye de yok herhalde.

aslında gariban pcp si ;kihhik, . ama isabetlilik gerçekten mükemmel. co2 havalı tabanca alınacağına bunu tavsiye ederim.hem daha güçlü hafif ve isabetli.çok hafif olduğu için ayakta atışlarda da titreme yapmıyor ve attını vuruyor. 170 m sn deniyor ama ortalama stabilitesi 150 m sn civarı tahmin ediyorum. 40 metre için gayet zevkli silah. pellet olarakta yine kubbe başlı crosmanlar çok ideal.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png