Atıcı - Avcı- Katil

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bence kargaların bu kadar tepki alması sırf çıkardıkları gaaaak sesi bülbül gibi şakısalardı hiç birimiz bu kuşlara gıcık olmazdık yaw haggaten gıcık kuşlar. ;tacli#

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Hemde nasıl gıcıklar..benım odanın tam karşısında büyük bir ağaç var (mesafe 50m.menzil iyi yani ;kihhik, ) ve her sabah hava ışıdıktan sonra bu gıcıkmı gıcık kuşlar sürüler halinde gelip bu ağaca konuyorlar ve gitmek bilmiyorlar.Aman Allahım bu nasıl bir ses ve ötüştür adamı alnından kaşıyorlar,nerdeyse biraz daha zorlasalar çalar saat kurmama gerek kalmıcak kendiliğimden uyanıcam.:) Çok mucadele verdim ama tüfek bana bakıyo ben tüfeğe,bir kaç defa hırsıma yenik düştüm ve sıktım bunlara,meğerse aşağıdaki kediler dört gözle bekliyomuş inanırmısınız bir bayram havası esti sanki aşağıda ;kihhik, ilk başta bende bi sıkıntı yaşadım cani ruhlu herif dedim ne gerek vardı ama o günden sonra ciddi sayılarında bi azalma oldu akıllı hayvanlarmış neyseki beni tanıdılar heralde büyük bi ihtimal daha gelmiyorlar bu aralar ne hikmetse. ;tacli# Diyeceğim zevk için kimse hiç bir hayvanın tabiki canına kıymamalı her hayvan bir can taşır ve o canıda Allah verir Allah alır,bu dünyada çoğu hayvan insan için yaratılmış ve sunulmuştur,bu bağlamda tabiki faydalanacağız bizde ama asla zevkine etini bile yemediğimiz bi canlının canına kıymak hoş değil.(bide yenseydi nolurdu acaba? :him:s ;şrofls;. ) herkese saygılar..

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• 1.bu konu baya hit yaptı ;tacli# 2.keşke benim evin karşısındada ağaç olsa menzili önemli değil bi kartal bakışı olay tamam ;tacli#

• ölüsünü yerde dirisini çok zor ;tacli# yaralı olsa bile diğer kargalar yaralıya sahip çıkıo bunlarda dayanışma müthiş. ;tacli#

• Buranın kedileri baya aç galiba kapdığı gibi götürdü :) ne yaptı bilmiyorum ama bazen yemediğinide görmüştüm ;şrofls;.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• 1.bu konu baya hit yaptı ;tacli# 2.keşke benim evin karşısındada ağaç olsa menzili önemli değil bi kartal bakışı olay tamam ;tacli#

Benim de öğretmenler odasının karşısında bir karga ağacım var.Mesafe camdan itibaren 15 metre bile değil ;şrofls;. Ama okuldayız işte.Gene de bir BB veya paraşüt mermi atan CO2 tabacna aramıyor değilim o KARGA AĞACIna bakınca ;lol;

• 15 metreden de atmak ayıp olur üstelik öğretmensiniz sizin örnek insan olmanız ;tacli# lazım.

• Benim de öğretmenler odasının karşısında bir karga ağacım var.Mesafe camdan itibaren 15 metre bile değil ;şrofls;. Ama okuldayız işte.Gene de bir BB veya paraşüt mermi atan CO2 tabacna aramıyor değilim o KARGA AĞACIna bakınca ;lol;

hocam crosman 357 6w tam size göre test edildi ve onaylandı 25 metrede bile etkili ;şrofls;.

• Yahu kesin İzmir'de bir gariplik var. Bizim oralarda ömrüm boyunca birkaç tane karga gördüm. Yok yok yok....!
    Karga sevmek için tüfeği gitar çantasına atıp gezmeye çıkıyorum.
    Kargası bol olan yerlerden biraz bize aktarsanız nasıl olur?

• Bu sabah evin önünde işe gitmek için servis bekliyordum arkadaşlarla sohbet ederken gözüm yan sitede çimlerin üzerinde hareket eden birşeye takıldı. O ne! Kocaman bir fare hoplaya zıplaya geziyorhunter.gif ben vay kitapsız dememe kalmadan iri kıyım bir saksağan F-16 gibi pikeyle fareye daldı ve işini bitirdi. Canlı yayında discovery channel da belgesel izliyor gibi oldum.Servis geldi daha fazla izleyemeden olay mahallinden ayrılmak zorunda kaldım.Ama bu sevilmeyen hayvanın doğanın hassas dengesinde bir payı varmı diye serviste düşünmeden edemedim.b_idea.gif

Herkese Başkentten selam.

• ayda birkaç kez karga öldürmekle doğanın dengesi bozulmaz.türkiyedeki tüm havalı tüfek kullanıcıları sürek avına çıkmış gibi karga kovalasalar ancak bir tehlikeden söz edilebilir sanırım.

dolayısıyla bu işe ''doğanın dengesine zarar verme'' olarak bakılmamalı.çünkü bir zarar yok.mesele vicdan meselesi.mesela ben kargaya,saksağana atarım.öldüklerinde de vicdanım sızlamıyor.üstelik sadece zevk için öldürdüğüm halde.tavşan görsem ve elimde ona attığımda öldürecek tüfek olsa yine atarım.bundan da vicdanım sızlamaz.ama bunda amaç sadece öldürmek olmaz tabi.pişirip yerim.fakat diyelim ki ben evcil bir kuş besliyorum ve kafesin önünde bir kedi kuşu yemeye çalışıyor.böyle bir durumda kuşu kurtarma uğrunda kediyi öldürmem.bu vicdan değişik bir duygu.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Karga avlamak benim vazgeçilmezim oldu adeta,bu durumda ben katil oluyorum heralde ;avci; Pazar sabahlarını iple çekiyorum aksilik çıkmazsa her pazar sabahı saat 6'da göle gidiyorum ve gerisi malum ;avci; mübarek bizim burdaki gölde koloni halinde geziyorlar ;tacli# okadar fazlaki nerdeyse kargadan başka kuş yok.

• bazen iş yerime gece hw 77 tüfeğimi götürüyordum 35 m kapalı alanda atış yapıyordum pencerının önunde bi ağaç vardı saat gece 3 pencereden 7 metre uzakta ağacın üstünde kargalar uyuyor baktım dürbünle onları izliyordum havalı tüfekle av yasak olduğu için hiç atmadım zaten serbestde olsa gine atmazdım mesafe 7 metre üstelik uyuyorlardı. ;tacli#

• Yaklaşık 90m de çam ağacının tam tepesine bir saksağan kondu

Mühendis kardeşim anlaşılan bu olay seni bayağı yıpratmış geçmiş olsun diyorum.Yalnız anlamadığım bir konu;eger dürbünle ağaçları taramamışsan 90m den ağaçtaki saksağanı nasıl gördün yada mesafenin 90m olduğundan eminmisin,nasıl ölçtün?

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;

• Yahu kesin İzmir'de bir gariplik var. Bizim oralarda ömrüm boyunca birkaç tane karga gördüm. Yok yok yok....!
    Karga sevmek için tüfeği gitar çantasına atıp gezmeye çıkıyorum.
    Kargası bol olan yerlerden biraz bize aktarsanız nasıl olur?

martı vardır illa evladım ;avci;;avci;