16 Kasım 2008 ZEKERİYAKÖY Tüm Forumlar Dostluk ve Atıcılık Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu airsoft olayı muthiş gerçekten. Amma farzedelim ormanda yürüyüşe çıkmış bir vatandaş,bu timle burun buruna geliyor ;$., Yusuuuf,yusuuf. ;kihhik,

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Işınlanma teknolojisi neden bu kadar geç kaldı ya.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• yada bu vatandaş arkadaşların kim olduğunu bilmeyen silahlı biri. avcı veya çoban mesela. korkudan verirmiş saçmayı ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

webley patriot 5.5

• Bu airsoft olayı muthiş gerçekten. Amma farzedelim ormanda yürüyüşe çıkmış bir vatandaş,bu timle burun buruna geliyor ;$., Yusuuuf,yusuuf. ;kihhik,

ortam gerçekten gerçekci yani öyle birşey olsa tırsmamak mümkün değil ama işte silahların sesi fazla değil o yüzden kısa süreli bi şok olabilir anca :)

• airsoftçular video ne zaman geliyo ya link atın bi izliyim şunu ordaydım gerçi ama :D

• Bu videoyu 16 Kasım buluşmasını organize eden Mustafa Serdar Bey'e ithaf ediyorum. Teşekkürler herşey için.

<embed id="VideoPlayback" src="http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=7207898481009929194&hl=tr&fs=true" style="width:400px;height:326px" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash"> </embed>

• Official Post

Jestin için teşekkürler Cahit ;d; güzel tanıtım ^^