30 metre grupmanım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Polat Bey,
    30-40 saniyede 12 atis ve 30 metrede 30mm ctc ben sahsen elinize su bile dokemem.Elleriniz den opuyorum.
    Elinize ,Gozunuze ,emeginize ve yureginize saglik .

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• pola amca sizden özür dilerim. çünkü yaşınıza göre çok iyi bir atıcısınız.

bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
    kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
    bu derde düşmeden önce.

• pola amca sizden özür dilerim. çünkü yaşınıza göre çok iyi bir atıcısınız.

Tamam arkadaşım, olgunluğuna teşekkürler.
    Yanaklarından öpüyorum.

Araya neredeyse 50 yıl kadar boşluk girdikten sonra havalı silahı tekrar elime aldım. 3 yıl kadar oldu tekrar başlayalı. Çok sık atış yapmak fırsatını da bulamıyorum. Son silahıma da henüz tam ısınamadım. Bir süre sonra herhalde daha iyi sonuçlar çıkarabilirim. Daha önceki AA410'da son zamanlarda bayağı iyi atışlar yapıyordum.

Sağlıcakla kal..

S&W 686-6

• Polat abi eline sağlık, c-t-c kaç mm? birde JSB 5.51'in, FX 5.52ye göre isabetliliği nasıl senin silahta? FX 5.52 ile denemedinmi acaba?

Erdem Kardeş,

c-t-c ölçmedim ama fotodan kabaca çıkartabildiğim kadarı ile 3,5 cm kadar gözüküyor. Ancak şarjördeki pelletlerin bir kısmının etekleri bayağı ezik idi. Grupmanı fazla önemsemediğim, öylesine yaptığım için ezik olanları ayıklamadan atış yaptım. Belki de ayrı düşenler onlardı. Ona da dikkat etmedim.

FX pelletleri henüz denemedim. Şu anda elimde çok az miktar JSB 5,51 kaldı. Ondan sonra biraz AA 5,52 ve daha fazla JSB 5,52 var. Bir ara aynı şartlar altında AA, JSB ve FX 5,52 denemesi yapacağım.

Sevgiler.

S&W 686-6

• polat abime kim yaşı şöyle böyle diyormuş bakiim ? polat abi kondisyon olsun atış olsun hem vuruş olsun ben dahil birçoğumuzdan genç delikanlı bir abimizdir bilginize saygılarımla x;.z;d;

• vayy polat abi yine döktürmüşsün kurşunu, hepside 12 çok başarılı bir 30 m. grupman bence. SAYGILARR.. g;$i

hamdım piştim yandım oldum.

• Buluthan, İlker, Ayhan ve Kamuran arkadaşlarım,

Hepinize iltifatlarınızdan dolayı teşekkürler. "Yerinde kalan mihrap" ile idare ediyoruz işte (bir zamanlar yazmıştım -atacak başka şey bulamadığımızdan pellet atıyoruz- diye). O da bu kadar oluyor ancak. ;kihhik,;kihhik,

Nişancılık bir yana ama dostluklarımın geliştiğini görmek benim için daha önemli.

Tüm forumdaşlarıma sesleniştir bu: hepiniz varolun, sağolun. Benden ileri yaşlara benden sağlıklı kavuşun. ;keyf;;keyf;

S&W 686-6

• Polat abi saygı ve sevgiler.Engin tecrübelerinizi bizlerle paylaştığınız için (Buna yaptığınız harika gurupmanda dahil) çok teşekkürler.Yorumlarınızı takip etmek büyük bir keyif.Sizi izlemeye devam ediyoruz.Sağlıcakla kalın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• tebrikler polat abi abi diyorum çünkü ruhunuz genç itiraf edeyim sizin yaşınızda bu grupmanı yapmak isterdim .sağlıcakla kalın başka gruplarıda bekliyoruz

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Görüşlerini ileten tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkürler. Sağolun, varolun...

S&W 686-6