30 metre grupmanım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün zamanım hele şükür uygun oldu ve epeydir vakit bulamadığım dürbün ayarımı yaptıktan sonra atış düzgünlüğünü ölçmek üzere grup yapayım dedim.
    Fotoğrafı aşağıda. Siyah dairenin çapı 5cm.

Mesafe: 30 metre
    Pellet: 5,51 JSB
    Rüzgar: 0
    Atış: 12 (bir şarjör)
    Basınç: 150 bar

[Resim Engellendi: http://s9b.directupload.net/images/081108/temp/lhyv8b4m.jpg]

Atışı kapalı sayılabilecek bir yerde yaptım. Kullanılabilecek azami mesafem 30 metre olduğundan ve dışarda aşırı rüzgar estiğinden daha uzağı deneyemedim.

S&W 686-6

• Polat abi eline sağlık, c-t-c kaç mm? birde JSB 5.51'in, FX 5.52ye göre isabetliliği nasıl senin silahta? FX 5.52 ile denemedinmi acaba?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdem abim sola doğru bir kaç pellet c,t,c yi bozmuş bunun için acaba sıfırlama kontrolü gerekirmi ,atıcı hatasına mı bağlamak lazım atıyorum kafadan mesela tetik zamanlama hatası gibi

• gayet güzel olmuş elinize gözünüze emeğinize sağlık .saygılarımla ;d;

• ben daha iyilerini de gördüm. buna grup demek biraz abartı olur.

• 12 atış için güzel gurup bence ....
    selamlar.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• ben daha iyilerini de gördüm. buna grup demek biraz abartı olur.

madmax atışları yapan kişi 66 yaşında yorumlarını dikkatli yap bence. kimileri evden çıkamazken Polat amcam elinde tüfek atış yapıyor. ayrıca senelerin tecrübeside cabası bence sen 20 yaşında zımba gibi delikanlı olmana rağmen Polat amcamın grubunun iki katı büyüğünü bile yapamazsın bence. kolay değil 30 metrede c-t-c 30mm grup yapmak hemde 12 pellet atarak. 5 li grubu çok daha başarılı olacaktır. bildiğim kadarıyla oturarak destekli atıyor Polat amcam.
    ellerin dert görmesin amcam ellerinden öperim ;d; . Ankaraya gelde gazozuna kapışalım senle ;şrofls;.

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Ankaraya gelde gazozuna kapışalım senle ;şrofls;.

16 kasım buluşmasına İstanbul a gelin orada kapışın bence ..
    70 metre boş şişeyi vuran dolusunu alsın ...

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• Bu yaşa gelipte,böyle gurup yapabilen birine ben ancak saygı duyarım,tebrik ederim Polat bey.

FX Gladiator .22

• 16 kasım buluşmasına İstanbul a gelin orada kapışın bence ..
    70 metre boş şişeyi vuran dolusunu alsın ...

70 metreden şişeye kolay olur kapağa atalım bence ½bay£bay`; keşke gelme imkanım olsada gelsem sizlerle tanışmak, atışmak? isterim. (işlerimi yetiştirebilirsem gelirim belki belli olmaz)

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• madmax atışları yapan kişi 66 yaşında yorumlarını dikkatli yap bence. kimileri evden çıkamazken Polat amcam elinde tüfek atış yapıyor. ayrıca senelerin tecrübeside cabası bence sen 20 yaşında zımba gibi delikanlı olmana rağmen Polat amcamın grubunun iki katı büyüğünü bile yapamazsın bence. kolay değil 30 metrede c-t-c 30mm grup yapmak hemde 12 pellet atarak. 5 li grubu çok daha başarılı olacaktır. bildiğim kadarıyla oturarak destekli atıyor Polat amcam.
    ellerin dert görmesin amcam ellerinden öperim ;d; . Ankaraya gelde gazozuna kapışalım senle ;şrofls;.

Feci derecede +1 ! ;d;

• paylaşım için teşekkürler Polat abi ellerin dert görmesin ;tacli# 12 tane pelleti bu mesafeden tek delik yapanı ben görmedim,hele hele polat abi nin yaşında birisini heç görmedim ;tacli#

• gelebilirseniz tanışırız güzel olur ..
    şayet gelemezseniz 70 mettreden gazoz kapağına grup yapıp yayınlayın..
    selamlar...

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• ;#taban^l yarın çalışırım gazozu nasıl yollarsınız kargo adresi vereyimmi

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Polat Üstadımı kutlarım 12 atış için gayet güzel bir grup bence de. Tebrikler :D

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Olumlu yazanlara da olumsuz yazanlara da teşekkürler. Neticede "bundan iyisini yapacak var mı" diye yazmamıştım zaten.

Destekli de atsam yaş gereği parmak aynı hassasiyetle basamayabiliyor tetiğe. Bir de yapım gereği biraz aceleciyim: saat tutmadım ama 12'lik şarjörü galiba 30-40 saniyede boşaltıyorum. Biraz daha özen göstersem daha iyisini yapabilirim gibime geliyor.

Hepinize sevgiler.

S&W 686-6