16 Kasım Pazar Haydi İzmir'liler...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar Olsun...

İzmir'liler 16 Kasım Pazar günü buluşuyor...Saat 10:30'da Bostanlı vapur iskelesinde buluşuyoruz ve Büyük yamanlar dağına çıkıyoruz...Bütün arkadaşlarımızı bekleriz.Gelmek isteyen arkadaşlarımız konunun altına yazsınlar lütfen...

Not: Buluşma yeri olan Bostanlı iskelesinde 11:00'a kadar beklenecektir...

• Selamlar, bu buluşmaya kimler katılıyor acaba ?

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Selamlar Olsun...

Yavuz abi , ben , timur abi ve çok büyük ihtimalle mehmet abi; şimdilik bu kişiler...

• Selamlar, yarınki buluşmanıza bende katılmak istiyorum. İrtibat ve iletişim bilgilerimizi paylaşabilirmiyiz ?

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Yarın hepimiz 10:30 da Bostanlı vapur iskelesinin önünde buluşuyoruz. En geç saat 11 de ordan Büyük Yamanlar'a doğru hareket ederiz. Ben telefonumu verebilirim.
    0535 969 55 47.
    Görüşmek üzere.

egeteam.png