WD40 pas sökücü ve koruyucu sprey

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben her iki kutudan da kullanıyorum...
    WD40 konusunda bir uyarı: 97K yı bakım yapma amaçlı sökktüğüm bir gün piston içini vs. WD40 ile iyice temizleyip yağı temizlemiştim (piston içini unutmuşum !!!) gerekli yerlere black tar yeşil gres uygulamasını yaptıktan sonra silahı toplayıp evde bir deneme atışı yaptım ki sormayın. Namlunun ucundan abartısız 50 cm kadar ileriye alev çıktı... Tekrar atış yapmadan tekrar söküp temizliği düzgün yapınca silah kendine gelebildi... Yani WD40 oldukça yanıcı ve hareketli kısımlarda (piston içi dışı gibi) kısımlarda kullanılmamalı...

• ben ballistol marka alman yağını kullanıyorum asidi yok ve bir tür bitkiden yapılmış mükemmel bir şey pas sökücü kullanmanızı tavsiye etmem onlar asitli yağlar silah boyasına zarar verebilir