Süper extra tek kurşun

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu fişeği bayagı tuttum görüntü müthiş cok düzgün hatlara sahip yapılmış ortada celik çekirdek arka tapa ve kece düzgün doldurulmuş atış istikrarı fena degil domuza şans tanımayacak cınsten bir fişek yapmışlar helal olsun ben züber dandik leri çok kullandım bunu yeni gördüm kullanan dostlar varsa domuzda paylasırlarsa sevinirim mutlaka deneyin fiyat performans mükemme ;şrofls;.;avci;
    ;

• ben hedefe attım istikrarlı bulmadım bence domuzda kullanmaya uygun değil sert cisimleri gecmesi icin yapılmış gibi,zuberlerde kursun cok sert oldugundan avda kullanmayı dusunmedim...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• ben 16 ga. tek kurşunu nu kullandım. biraz fazla tepme gücü var. Barut cinsini de sevmedim tıp ki karabarut gibi tüfekten dumanlar çıkartıyor. ayrıca atış için istikrarsız

• cobra 16 ga. tek kurşunun markası neydi?

webley patriot 5.5