airking 50 m. offhand kısa parlıament

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • eline sağlık yusuf abi , bir dahaki seferde bende gelirim tüfek senden hedef sigaraları benden ;tacli#

bir dahaki sefere söz senide çağıracağım aslında hava şartlarından dolayı atışa gidip gitmeyeceğimiz belli değildi son anda gitmeye karar verdik yoksa seni arıycaktm.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Tebrik ederim ama; herşeyden önce maşallah deyim. O mesafeden dürbünsüz ayakta, eh yani bir kere daha maşallah... ;d;;d;;d;;d;

abi bunu gerçekten herkes yapabilir hava kapalıydı ağaç kara sigarada beyaz olduğu için gözüküyor ama sigarada siyah olsa göremezdim ;şrofls;. iş gine kullanılan tüfekde ve yapılan atış pratiklerinden geçiyor.

• battalgazinin oğlu kör gözüyle saç telini ikiye böldürüyordu da bunu kartalcin mod 54 lemi yapamıcak yani ;kihhik,

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• aynen katılmamak elde değil bir dahaki sefere bende gözüm kapalı deniycem bakalım olucakmı. ;tacli#

• Dostum valla eilne koluna sağlık cok güzel bir atış...

battalgazinin oğlu kör gözüyle saç telini ikiye böldürüyordu da bunu kartalcin mod 54 lemi yapamıcak yani ;kihhik,

Valla bizim burda bir arkadaş var sürekli beni gazlayıp duruyor,William tell misali;'ben kafama elma koyayaım sen vur'' deyıp sureklı gaza getırıyor benı.Cok güveniyor valla..E tabi arazide yapabıldıklerımı gorunce cok sasırıp kendısı yapamayınca hayran hayran bakıyor bana... ;şrofls;. (selam mustafacım :thumbdown: )
    Şakası bir yana bazen beni sinirlendirince''sıkayım şu elmaya'' diyorum kendı kendıme.. ;avci;

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Aman togay merminin düşmesini iyi ayarla.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• valla yeni dürbün aldım 6 metreye hedefi koydum evde bende çok güveniyordum atıyorum atıyorum bi türlü 6 metrede nokta atışı yapamadım acaba neden böyle oluyor dedim 1cm 5mm gruplar oldu meğer alt vuruyormuş paspastan seken peleltler hedefe gidiyormuş birde baktım paspas paramparça olmuş artık evde atışa son.

• valla yeni dürbün aldım 6 metreye hedefi koydum evde bende çok güveniyordum atıyorum atıyorum bi türlü 6 metrede nokta atışı yapamadım acaba neden böyle oluyor dedim 1cm 5mm gruplar oldu meğer alt vuruyormuş paspastan seken peleltler hedefe gidiyormuş birde baktım paspas paramparça olmuş artık evde atışa son.

evdeki atışlarda saçma tutucu olarak ne kullandınız...
    tüfeğe ilk olarak dürbünü sıfırlama yaparken önce yakın mesafeden yani 3 metre gibi atış yapmalı atış yaptığımız noktanın
    3 cm gibi altna paleti isabet ettirip daha sonra 6 metre veya 10 metre gibi atışlarala sıfırlama yapıyorum ...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• pellet tutucu olarak 5cm kalınlığında tahta vardı hazır evde kimse yokken deneyim dedim daha öncede dürbün kullndım ama bu kadar alt vurucağını tahmin etmiyordum dürbün en alt ayarda imiş allahtan halıyı vurmadık bu arada tahtanın altından gecen pelletlerde süpürgelik fayansını kırmış.