airking 50 m. offhand kısa parlıament

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yusuf kardeşim, bu para kıtlığında vurulacak sigarayı parlımentimi buldun? samsun yada yada maltepe vursaydın. ama dıanaya bu yakışır dersen o zaman ok ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• sigaraya tam denk gelmemiş gibi gözüküyor ama sigara düşüyor o mesafeden süper bir atış tebrikler

• o atıs ayakta desteksızmıydı 8o tebrık ederım gercekten.

STRIKKER WORTEX

• Videoyu ben çektim :) Sigaraya denk geldi ama ortadan bölmedi keşke videoyu devam ettirseydim sigarayı görüntülemek için.Gerçi sigaranın net bi şekilde kendini aşşa atmasından anlaşılıyor denk geldiği yanına felan gelse sanırım okadar çabuk atlamaz aşağı ,biraz nazlanır yani ;rofl.;

• ;tacli# ortadan bölmedı ama delıp geçmiş ;tacli# ben 2 ye ayırıcak diye bekliodum ;tacli#

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Zor ve güzel bir atıştı tebrikler

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• yo çok zor değil sadece nişan alıp tetiği çektim bu yüzden dürbün kullanmıyorum. ;tacli#

• hemde dürbünsüz ha helal olsun allah nazardan saklasın aman kardeş gözlerine dikkat et çogu kişi elli metreden sigarayı zor görür bırakın vurmayı

• bir çok insan desteksiz atış yapamiyor yada çok zorlanıyor ve bu yüzden uğraşmak istemiyor. Atış tekniklerinin en zoru off-hand türüdür. Yüksek kondisyon bilgi ve tecrübe istiyor. Bende desteksiz atış çalışıyorum sürekli. Dürbünle off-hand atış yapmak çok zor bu yüzden hedef atışlarında red dot diopter design kullanıyorum. Madem bu yeteneğin var 50-100 metre off-hand grupmanları çalışabilirsin. Eğer sende bu işi sadece hobi olarak düşünüyorsan ayrı mesele.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• şimdi elimdeki tüfek 4500 grm ama bu tüfekle aldım alalı ayakta atış yapıyorum öyleki destekli atış yaptığımdada aynı grup çıkıyor ayakta attığım gruptata nerde ise ama zaten bu işi hobi olarak yapmaktan başka yolu olduğunu düşünmüyorum pazar günleri bi kaç arkadaşla gidip stres atıyoruz ülkemizde keşke bu spor futbol kadar rabet görse idi takımlar oluşturulsa idide yarışmalara katılsaydık.Bu arada 50 100 metre gruplarıda çalışıyorum yakında onlarıda forumumuza ekliycem inşallah.

• yo çok zor değil sadece nişan alıp tetiği çektim bu yüzden dürbün kullanmıyorum. ;tacli#

Allah iyiliğini versin emi nişan alıp tetiğe basıyormuş. Ne kadarda mütevazi. Daha neler göreceğiz dur bakalım.
    Tebrikler...

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Off-Hand bir atışa göre çok iyi iş çıkarmışsın. Ben olsam imzama tüfek yerine bunu yazarım valla ;şrofls;.

• Niye yalan soyleyeyim ben sigarayi goremem bile o mesafeden. Tebrikler ;d;;d;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Tebrik ederim çok güzel atış.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• eline gözüne sağlık Yusuf ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• eline sağlık yusuf abi , bir dahaki seferde bende gelirim tüfek senden hedef sigaraları benden ;tacli#

• valla süper kardeş ,tebrikler.Kıskandım ve senden nefret ediyorum. ;box;x

HER ŞEY VATAN İÇİN