Bulleye'dan aldığım hw 77

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk önce Allah'ıma böyle nimetler yarattığı için teşekkür edeyim.Enes abime de yaptığı sayısız jestlerden dolayı teşekkür ederim.Tüfekte bilindiği üzere Mustafa üstadımın elini parçaladığı kanlı bir yay var.Tüfek tam bir canavar.

Yağ yakmadan eser olmadığı halde mod 135 in pelleti gömdüğü(eteği dışarıda) tahtayı delip(2.2cm) arkasındaki 100 sayfalık kitabı parçaladı.50 metreden mod 135in hoplattığı pet şişeyi yardı.Ve yine mod 135in 1.5 tanesini deldiği hacı şakirin 3.5 tanesini deldi 8o Ve mod 135in 5 atışta 4 cm yerinden oynattığı tek parça ayağı 150 atışta 0.5cm kaydırdı.Sesi de aynı hafif bir homurtu çıkaran bulldog gibi.135 de atıştan sonra türkü çıkaran saz heyeti kaçmış.Hele o namlu içinde gözümü görüyorum desem abartmış olmam.

Aman allahım bu nasıl bir tüfek 8| ;( Tüfekte plastik aksam yok!(ben bulamadım)Beni bu hobiyle tanıştıran herkeze sonsuz teşekkürler.Ve yeni alacaklara sesleniyorum.İsabet isabet isabet...

• Engin hayırlı olsun, güle güle kazasız belasız kullan. Çok kaliteli bir silah almış oldun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Engin hayırlı olsun, güle güle kazasız belasız kullan. Çok kaliteli bir silah almış oldun.

Teşekkür ederim.Ben mod 135 ile bu kadar hız farkı olacağını asla düşünemezdim X(

• Official Post

Hayırlı olsun,

İsabetli,kazasız atışlar.

• Hayırlı olsun en azından şimdi bu kadar tüfek değişiminden sonra doğruyu bulduna sevindim.

Selam ederim HAKAN ABİN :D

• abim hayırlı olsun aldığınız tüfek gerçekten hem mustafa abi tarafından özenle modifiye edilmiş olup piston seali çok kaliteli maccariden yapılmıştır. iyi atışlar

AVCI DOĞANIN TEMİNATIDIR.
    (browning vestic 4,5)

• Piston contası plastik 8) Hayırlı olsun.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Piston contası plastik 8) Hayırlı olsun.

Nasıl Yani ?

Eğer enesin HW77 yi kastediyorsan,Maccari keçe var üzerinde ve düşük şor lu poliüretan