Gladiator 110m

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün paintsign'da yeni BSA dürbünümü ayarlarken, değişik mesafelere atışlar yaptım. 50-110 m arasında dürbün ayarlarını denemek için çevre çiti direklerine atışlar yaparak, değişik mesafelerde ne kadar düşme yaptığını görmeye çalıştım.
    buda 110m uzaktaki direğe yapılmış 3 atış, şans-kader-kısmet bilemem ama hoşuma gitti. atışlar destekli olarak, FX 5.52 pellet, tam güç ve 170bar basınçla -1 derece ortam sıcaklığı ve rüzgarsız bir havada yapılmıştır.

[Resim Engellendi: http://img371.imageshack.us/img371/4048/resim19hf2.jpg]

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 110 metrede güzel atış tebrik ederim.
    205 metre atışlarınızıda Ankara team olarak görmek isterim.
    Selamlar...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• yiğidi öldük hakkını yeme demişler.
    atış yapanın ellerine sağlık. gerçekten tüfeğe iyi uyum sağlamışsınız.

• 3. çok açılmış erdem. O mesafeden eti madencilik amblemi beklerdim senden. ;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://web.inonu.edu.tr/~ukmk-8/eti-logo.jpg]

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• 110 m de bundan fazlasıda olmaz herhalde.. bu mesafede gördüğüm en iyi grup. atıcıyada bravo! tüfeğede bravo! ;d; ;d; ;d;

6-24*50 tasko

• Aslında ilk ikisini güzel atmışta, 3. mermi -1 derecenin etkisiyle biraz sapmış gibi.
    Eline sağlık erdem.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Aslında ilk ikisini güzel atmışta, 3. mermi -1 derecenin etkisiyle biraz sapmış gibi.
    Eline sağlık erdem.

Hangisinin 3. mermi olduğunu nerden biliyorsun ki Haydar abi? #hims:)

• bu direk vurulunca öyle güzel çınlıyorki ;şrofls;. insanın hep vurası geliyor. dediğim gibi o mesafede ne kadar düşme yaptığını görmek için 2 atış yaptım (en üst ve en alttaki). sonra gidip baktım, gayet güzel olduğunu görünce "geri gidip 1 atış daha yapayım, bu şansınamı böyle oldu acaba" diye düşündüm. 3. atış ortadaki olmuş, gidip tekrar bakınca mest oldum.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png