AİRKİNG OFFHAND 153 METRE DÜRBÜNSÜZ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Bulleye Enes abimde ''İhtiyar'' Ülkü amcam'dan modifiyeli bir Diana mod 54 var.

Mod52 g;$i

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• kara şişe beklemiyomuş hakketten #hims bizde bikeresinde balon getirdik araziye biyere astık. vuracaz edecez derken, bi baktık çocuklar toplamış balonları aynen götürüyolar baka kaldık balonların ardından #hims
    Buluthan buarada bende özledim şu arazi marazi işlerini bi foto patlatayım anılar tazelensin....
     [Resim Engellendi: http://s10b.directupload.net/images/081218/temp/ww4bchvz.jpg]
    en çokta şu kapak kesme şeker günlerini özledim. kebap gibi çöpşişlere diziyoduk şişe kapaklarını diziyoduk bide fosforlu boya sıkıyoduk inek gibi parlıyodu #hims bi ara gidelim valla zaten gaza gelirsek yine 2 haftada bir toplanıp gideriz.

• abi bu resim ne yaw vallahi 10 numara cıkmışolmuş helal olsun be işde ask budur bence kar yagmur fırtına (fırtınada olmuyo tabi) demeden bende gaza geldim vallaha haftaya yapalımbe abi buluşma cok güzel olur valla

• Balonlar ve şişeler allahtan önceden toplanmış. :whistling::whistling:

Bir de tam atış anında almaya gelselerdi neler olurdu ki :him:s:him:s:him:s

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• 2. Dünya Savaşı, Rus cephesindeki bir Alman Sniper'ı gibi :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Rus cephesinde alman sniperı ne arıyo abi arayamı karışmış ??

e Almanlar 2. Dünya Savaşı'nda Rusya ile savaşmadılar mı Volkan? bizim cephelerle karıştırma ...

.

ankarateam.png

• Rus cephesinde alman sniperı ne arıyo abi arayamı karışmış ??

Enemy at the Gates -Kapıdaki Düşman filmi ?
    Almanlar'ın 2. Dünya Savaşı'nda Rusya'yı işgali, sonrasında soğuk iklim şartlarının yardımıyla geri püskürtülmeleri falan, tarih yani. Oraya giden Alman birliklerinde Mozambik'li sniperlarmı vardı Volkan ?

;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Yok be erdem abi... almanların arasında bi rus sniperi falan gibi algıladım birden olayı ondan öyle dedim... hani almanların kendi cephesinde, rusların kendi cephesinde durması gerekir ya,rus askerinin ne işi var alman cephesinde !! gibi bi mantık yürüttüm ondan öyle dedim #hims

• Balonlar ve şişeler allahtan önceden toplanmış. :whistling::whistling:

Bir de tam atış anında almaya gelselerdi neler olurdu ki :him:s:him:s:him:s

Aslında aklımdan bir uyarı atışı yapmak geçti ama kaza ile adamı vururum diye vazgeçtim. ;tacli#

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• kartal göz kartalcin tebrik ederim yine yeteneğini göstermişsin g;$i

hamdım piştim yandım oldum.