webley raider kundak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • çok güzel olmuş.ellerinize sağlık.kazasız belasız atışlar.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Ellerinize sağlık, çok güzel olmuş.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Kundak çok güzel olmuş olmuş ellerinize sağlık ciddi bir emek sarfedilmiş,

Fakat mesajlarda fotoğrafların nasıl yükleneceği konusunda açıklamamıza uymadan yükleme yapmışınız, yani küçültülmüş fotoğraf linklerini yayınlamalıydınız ve bu husus mesaj yazarken fotoğraf ekleme butonu altında açıklanmıştır, bu şekilde büyük boyutta yüklemenizden dolayı üyelerimizin çoğunluğu fotoğrafların açılabilmesi için çok uzun süre beklemek zorunda kalmaktadır, ve bu konuda şikayetler rapor edilmiştir,

Lütfen Tüm üyelerimize sesleniyorum bu yöntemle fotoğraf eklemeyiniz.

• Official Post

Kundakları kendinizmi işlediniz? Profesyonel bir ustayamı işlettiniz? gerçekten güzel iş çıkmış ortaya.

• kendim işledim. herhangi bir yardım almadım. zaten bu hale bir anda gelmedi. daha önceki resimler bakarsanız farkı görürsünüz. her elime aldığımda şurası şöyle olsa burası böyle olsa diye kendi çapımda çalışmalar yaptım. ama asıl kundağı kısmet olurda fx alırsam ona yapacağım. raideri satmayı düşünüyorum. sadece biraz zamana ihtiyacım var.

• Official Post

O zaman bu çalışma size ciddi tecrübe katmıştır, elinize sağlık

• Maşallah çok titiz çalışmışsınız. İyice inceledim kundağı, kavisler, kenarlar ve yüzeyler makinadan çıkmış gibi pürüzsüz yamuksuz. Ön taraftaki dikdörtgenler de nizami.

• gerçekden şahane sanat eseri gibi severek yapılmış bende kundak yapmayı sixden aldıgım gazla kafaya koymuş bulunuyorum ilk başda bu işe dandik ağaçla başlamak yontmayı öğrenmek isityorum daha sonra elim alışdıkça ceviz ağacına geçerim bendekide merak işde kafaya koydum heves ettim ille yapacam diyom şimdi sizin pro yeteneğinize güvenerek bu işlemleri hangi letlerle bıçak vede törpülerle yaptnız tavsiye ediceğiniz alet edevat varmı dremel almak istiyorum dremel marka olan iyimidi hangi dremeli tavsiye edersiniz. saygılar tecrubesi olan herkeze ricam lütfen please helpme ;atlig;

• Elinize sağlık gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. ;d;:thumbdown:

• gerçekden şahane sanat eseri gibi severek yapılmış bende kundak yapmayı sixden aldıgım gazla kafaya koymuş bulunuyorum ilk başda bu işe dandik ağaçla başlamak yontmayı öğrenmek isityorum daha sonra elim alışdıkça ceviz ağacına geçerim bendekide merak işde kafaya koydum heves ettim ille yapacam diyom şimdi sizin pro yeteneğinize güvenerek bu işlemleri hangi letlerle bıçak vede törpülerle yaptnız tavsiye ediceğiniz alet edevat varmı dremel almak istiyorum dremel marka olan iyimidi hangi dremeli tavsiye edersiniz. saygılar tecrubesi olan herkeze ricam lütfen please helpme ;atlig;

Sana lazım olan aletler:

1-Keskin bir iskarpile takımı ,ama oluklu olanı olmazsa olmaz.
    2-Ağaç tokmak
    3-Balıksırtı ve düz agaç törpüsü
    4-Çeşitli kalınlıklarda zımpara ve tabiiki zımpara takozu
    5-İnce işler için kumpas
    6-Delikleri delmek için matkap ve çeşitli uçlar
    7-Dremel denilen el frezesi (olsada olur,olmasada)

Vee en gerekli olanı müsait bir yer ve bu uğraşa harcamak için zaman.
    Haydi kolay gelsin. ;tacli#

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• musait olan yerde var (arka balkon havada ısınıyor) zamanda var allaha şükür listeyi not aldım. hazırlar başlarım ilk başda hangi ağaçdan yapmamı tavsiye edersiniz. hangi tür ağaç hem kullanılacak bir kabza olur hemde kolay yyontulur yani hiç değilse güzl bir sonuç çıkartabilirsemkullanırım belki diye düşünüyorum.

• musait olan yerde var (arka balkon havada ısınıyor) zamanda var allaha şükür listeyi not aldım. hazırlar başlarım ilk başda hangi ağaçdan yapmamı tavsiye edersiniz. hangi tür ağaç hem kullanılacak bir kabza olur hemde kolay yyontulur yani hiç değilse güzl bir sonuç çıkartabilirsemkullanırım belki diye düşünüyorum.

Bana göre eğer kullanmayı da düşünürseniz kayın ile başlayabilirsiniz.Ama fırınlanmış kuru olanından bulun.

Blow Tabanca 4.5 mm

Musa KARAOĞLAN

• Blackboy 55 'in yazdığı aletler kesinlikle doğru. en fazla çalıştığım alet balık sırtı eğe. bir dahaki kundağı yaparken resimlerim.

Eee usta bende kendi çapımda boş durmuyorum tabiiki,o aletlerde elimden hiç düşmüyor. ;şrofls;.

Blow Tabanca 4.5 mm

Musa KARAOĞLAN