Webley Tomahawk 4,5 mm grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İhtiyaçtan satışa koyduğum tüfeğimle vedalaşmadan önce son bir grupman yapmak istedim...
    5 atış 13 metre, tam destekli, kapalı alanda crosman pointed saçma ile yapıldı.

[Resim Engellendi: http://s11.directupload.net/images/090106/temp/og2xku35.jpg]

FX T12 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    Airforce Condor 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    HW 97K 4.5 mm
    Zoraki HP01 (SOLAK KABZA :love:g;$i )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen lotus ().

• Eline sağlık lotus, güzel çalışma. Grupman sırasında hangi dürbünü kullanmıştın?
    Bu arada tüfeğinden memnun musun? Bende de 5.5 luğu var. Tetik ayarını çok hassas yapmıştım ve vidası biraz gevşek olduğu için ortalama 200 atışda bir tetiğe ufak bir ayar çekmem gerkeiyor, yoksa kurulmuyor. Tabi bu durum benim yaptığım ayardan kaynaklanıyor.
    Aşırı paraya sıkışmadıkdan sonra satmayıda düşünmüyorum. Şuana kadar elime alıp da kullandığım en iyi pistonlu silah (hedefi bulması açısından). Görüntüsü ve malzeme kalitesi de fiyatına göre çok iyi. Fiyatına göre harika.

Profesyönel zoom lu bir fotoğraf makinası olsa, 60 mt ilerideki apartmanın bacasında yaptığım grupmanların fotosunu çekmek isterdim :D

Webley Tomahawk 5.5mm + Silencer
    3-9X44 Pamir
    Sports Match Dampa ayak
    Webley Raider 10 (Sürpriz bir yenilikle yakında elimde)
    Sutter 6-24X50 Mdot

• Dracone merhaba. tüfeğinizin tetik mekanizması orjinal webley mi , hatsan mı? selamlar.

6-24*50 tasko

• Eline sağlık lotus, güzel çalışma. Grupman sırasında hangi dürbünü kullanmıştın?
    Bu arada tüfeğinden memnun musun? Bende de 5.5 luğu var. Tetik ayarını çok hassas yapmıştım ve vidası biraz gevşek olduğu için ortalama 200 atışda bir tetiğe ufak bir ayar çekmem gerkeiyor, yoksa kurulmuyor. Tabi bu durum benim yaptığım ayardan kaynaklanıyor.
    Aşırı paraya sıkışmadıkdan sonra satmayıda düşünmüyorum. Şuana kadar elime alıp da kullandığım en iyi pistonlu silah (hedefi bulması açısından). Görüntüsü ve malzeme kalitesi de fiyatına göre çok iyi. Fiyatına göre harika.

Profesyönel zoom lu bir fotoğraf makinası olsa, 60 mt ilerideki apartmanın bacasında yaptığım grupmanların fotosunu çekmek isterdim :D

Teşekkür ederim. 3*9*32 Barska ile yapmıştım grubu, kapalı alanda. Tüfekten memnundum ancak upgrade ettim diyebilirim :) Şu an onun yerine Longbow SE var.

FX T12 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    Airforce Condor 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    HW 97K 4.5 mm
    Zoraki HP01 (SOLAK KABZA :love:g;$i )