Gamo P23 Güç problemi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar. Elimde çocukluğumdan beri üstünkörü kullandığım bir p23 üm var, dedim ya silah baya eski zamanında meraktan içini defalarca açıp geri topladım bundan dolayı da vidalar iyice yendi öyleki; bir daha açabileceğimden bile emin değilim.

Neyse fazla uzatmadan silahımın durumunu söyleyeyim ben; öncelikle taktığım tüp değil 50, 30 atış bile yapmıyor, üstelik silahın gücüde oldukça düşük durumda şu anda. Zamanında tüpü sürekli silahın üzerinde uzun süre bırakmışımdır conta denen bir şeyde kalmamıştır silahta.

Dediğim gibi gerek vidaların iyice yenmiş olması gerek tüpü çıkarırken çevirdiğimiz tutacağın çoktan kaybolup gitmiş olması gerekse de performansındaki düşüklüğü göz önüne alırsak, ne gibi tavsiyeleriniz olur sizce silahı yeniden toparlayabilirmiyim.

Birde silah üzerinde bol miktarda çizik mevcut çizikleri kapatmamın bir yolu varmıdır.

Biraz zahmetli olacağının farkındayım ama değerli vaktinizi ayırıp cevap vermeye değer bulursanız tavsiyeleriniz bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

• Oncelikle tum conta/o-ringlerin degismesi gerekiyor anladigim kadariyla

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Peki abi uygun contayı veya ringleri nereden temin edebilirim yada ellemi yapmam gerekir acaba?

• üzerinden çıkarttığınız o ringleri contaları bir o ringciye götürürseniz size aynı ebatta bulur verirler. Birşey de tutmaz. Ayrıca kaçak yapan yerlerde Loctite sürmeyi deneyebilirsiniz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776