Gamo TS22 Pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar son atış buluşmasında dejavu 93 arkadaşımla 1.nesil patriotu deneyip dürbün sıfırlaması yapacaktık genelde kullandıgımız gamo prohunter lerden bi kereliğine vazgecip, gözümüze ilişen gamonun ts 22 lerini denemeye karar verdik.Bi dönem 21 grn lik diana pelletleri ağır gelirken patriotun gücünede güvenerek 22 grn pelletler ile dürbün sıfırlamaya koyulduk. Sonuç gercektende cok güzeldi :ortalama 10m den dejavu 93 te bende 2cm lik alanlara topladık mermileri .
    Fakat bu kadar iyi hassasiyet veren 22 ler ağırlığını 50m den sonra ziyadesiyle hissettirdi, epey alçalma yaptı fakat hassasiyeti yinede muhteşemdi
    önerim:patriot gücünde veya daha güçlü tüfeklere sahip olanların bir kereliğinede olsa denemeleri
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Mahmut eve ne zaman gittin bunların resmini çektin 8| Sendekiler sahte kesinlikle. Ben akşam resimleri atarım arkadaşın dediği gibi çok isabetli ama çok düşen bir pellet.

• Mahmut eve ne zaman gittin bunların resmini çektin 8| Sendekiler sahte kesinlikle. Ben akşam resimleri atarım arkadaşın dediği gibi çok isabetli ama çok düşen bir pellet.

bende önceden vardı bu resimler başka bir forumdaydı

bana gamonun orjinalini göstersene hayri abi? ;kihhik, hepsi yerli malı

• İzmitte bir yerde bulup almıştım . Kutuları çok farklı orjinaldi. Tabi kutusuna 10 lira vererek aldım o başka ;şrofls;.

• mrb arkadaşım aldığın pelletler gerçekten çok berbat birazsa arka kısımları bende Yatagun dan Gamo TS22 Pellet aldım benimkiler çok güzel

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Bende ts 22 kullanıyorum ve senin fotolardaki gibi çapak yok senin fotolardaki gamo kesinlikle çok kötü.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• benim yatagun'dan aldığım ts22'lerse aşırı çapaklı çıktı :him:s

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup:

• benim yatagun'dan aldığım ts22'lerse aşırı çapaklı çıktı

sende yatagundan aldığını söylüyorsun ben de 2 kutu aldım iki kutuda gayet mükemmel pek bi anlam veremedim arkadaşım gerçekten yatagundan birisyle görüş derim ....

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• forumda birisi yatagun'daki gamolar çapaksız diye yazmıştı, ben de yaza girerken stoktaki son 3 kutuyu almıştım ama çapaklı çıktı.
    fazla üstünde durmamıştım açıkçası. şimdi bahsi geçince yine aklıma geldi. acaba dışardaki gamolarla yatagun'dakilerin farkı ne?
    piyasadakilerin pek çoğu adana'da fason üretiliyormuş. haliyle kalite anlamında standart pek yok.
    fiyat olarak yatagun'dakiler piyasaya göre daha hesaplı ama ben biraz daha fazla verip crosman almayı tavsiye ederim.

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup: