Yandan Paralakslı Dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam arkadaşlar Fx T12 de kullanmak üzere 250Ytl bütce ile 2. el olmayan kalite önemli değil 3-9x40/3-12x40 ve civarı yandan paralakslı dürbün arıyorum ama sanirim bulamıcam çünki nette yok hatta yatagun harici yandan paralakslı dürbün satan yere hiç denk gelmedim yatagun daki nikko nun en düşük modeli bana uyar ama stokta yok. Bu fiyata bildiğiniz önerebileceğiniz bir dürbün varmı ?

Eğerki aradığım kriterlerde yandan paralakslı dürbün bulamassam 2 tane önden paralakslı dürbün var düşündüğüm bunlarada bi yorum yaparsaniz sevinirim.

Tasco 3-12X40 World Class 30/30 Tüfek Dürbünü
    [Resim Engellendi: http://s11.directupload.net/images/090113/ezjdtich.jpg] 260Ytl.

Gamo 4-16x50
    [Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/090113/xa9hdwoc.jpg] 260Ytl.

• bu iki dürbünden gamo'yu öneririm nedenleri mil-dot + objektif çapı daha büyük + yaklaştırma daha fazla. bir süre sonra 16x yetmeyecektir ama ilk başlarda fazla bile.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Mümkünse gamo 6-24X50 olsun.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Daha önce Gamo 4-16x50 kullandım. Görüntüsü oldukça net ancak; mildot olmasına rağmen pek kullanışlı değil (dot lar çok belirgin değil). Yalnız T12 ile daha fazla büyütmeli dürbünler kullanmanızı öneririm. Bir süre atış yaptıktan sonra silahın gücüne 16 büyütme yetmeyecek. Yani daha uzak mesafelere nokta atışı yapmak isteyeceksiniz. Bence daha fazla büyütmeli dürbünleri de inceleyin.

• ikinci elde ERKUT arkadasimizin 6-24 42 Silver ANTLER Tascosu var ayaklariyla beraber ve sifir kadar temiz.Anlasabilirseniz tavsiye ederim.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22