AT44WX10 hakkında öğrenmek istediğim bir kaç husus..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Başta Kadir abinin 20 tane yolladığı demo fx pelletleri attım.Gerçekten en fazla isabeti bunlardan aldım.. Daha sonraki atışlarımda ise Crosman Hollow point kullandım.. Bu pelletde son derece parlak ve çapaksız.. Foruma koymuştum resmini.. Daha sonrada denemek için 1 şarjör prohunter attım..
    Senin kullandığın pelletler nelerdir ? En rahat atışı hangisinde sağladın?

• Fazla pellet deneme şansım olmadı promagnumlar çok kötü , hatsanın kendi pelletleriyle bile 8 metre tek delik yaparken promagnum 3 cm , crosman pointed aldım 8 metrede neredeyse delik büyümüyor ama uzun mesafede deneyemedim ..Sizdeki Prohunterler nasıl acaba merak ettim ?.
    Yatagundan fx ve birkaç pellet daha alıcam ama havale ile alınmıyor sanırım kredi kartımda yok..Bu konuda bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim..Birde sitedeki nicimle üye oldum %2 lik bir indirim göremedim ,birşeyi eksikmi yaptım acaba ?

• Fazla pellet deneme şansım olmadı promagnumlar çok kötü , hatsanın kendi pelletleriyle bile 8 metre tek delik yaparken promagnum 3 cm , crosman pointed aldım 8 metrede neredeyse delik büyümüyor ama uzun mesafede deneyemedim ..Sizdeki Prohunterler nasıl acaba merak ettim ?.
    Yatagundan fx ve birkaç pellet daha alıcam ama havale ile alınmıyor sanırım kredi kartımda yok..Bu konuda bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim..Birde sitedeki nicimle üye oldum %2 lik bir indirim göremedim ,birşeyi eksikmi yaptım acaba ?

Fx pelletleri şiddetle öneririm.. Hollow pointlerde fena değildi(fx'e göre).. Pro hunterlar çapaksız düz modeldendi...Ama pro hunter yaylı pelleti.. Yani pcp için değil bence. Etekleri çok etli ve şarjöre zor giriyor.Girince de hassas atış yapılmıyor.. Fx ile crosman hollow point'i kıyaslayamadım.En yakın zamanda kendi çapımda kıyaslamaya çalışacağım.
    Bende crosmanin sivri uçlu pointed pelletide var ama daha atmaya fırsat olmadı.Havalar biraz düzelse yere yatıp öyle atış yapacağım.Böyle artıkıl harekette.. Düzgün grupman çıkmıyor.
    En yakın zamanda 1 kutu fx siparişi vericeğim.. Sizede öneririm.
    Bu arada siz 200 bar'dan 100 bara kadar kaç atış yapabiliyorsunuz ?

Yatagun'dan banka havalesi yada posta çeki ile de ödeme yapabilirsiniz. Üye indiriminiz aktif hale gelmiştir. Crosman pointed pelletleri tavsiye ederim.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• başka bır forumda zaten 3-4 kışı satılıga çıkartmıs tufeklerı ,bu kadar hızlı satışa cıkması pek olumlu degıl

Satışa çıkartanlardan bir tanesi iş değişikliği yüzünden nakit ihtiyacını karşılamak için çıkarttı.Biri kendi ifadesidir ki, PCP tüfeğe alışamadı.O yüzden AT44'ü satış farklı bir PCP değil diana 350 magnum almak niyetinde.Diğer arkadaş ise özel bir durumdan dolayı satıyor ki kendi ifadesi iledir ki gene tüfekte bir sorun sıkıntı yoktur.Zaten yarım paket bile kurşun ya atmış ya atmamıştır.