daisy powerline 5693

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar
    Onur abiden aldığım daisy tabanca ile yaklaşık 100 atış falan yaptıktan sonra tetikte çok sertleşme oldu sanki birşey takılıyormuş gibi sizce sorun ne olabilir?? tabanca hala çalışıyor ama tetik çooookk sert bu durum canımı çok sıkıyor X( cevaplarınızı bekliyorum...

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• cevap verecek birisi yokmu yaa 8|

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Ahmet böyle bir sorun olmasına inan çok üzüldüm, ben o kadar tüp boşalttım hiç böyle bir sorunum olmadı, acaba kargoda gelirken sarsıntıdan falan hasarmı aldı diyeceğim ama alakasız gibi çünkü paketleme güzeldi öyle değil mi? Bilen bir arkadaş yardımcı olur umarım, içini hiç açmadığım için bilemiyorum tam olarak sorun nerededir.

• abi gelince bi sorun yoktu hatta iki üç attım sonra koydum 2 saat sonra elime aldım böyle olmuş ;( ama senin paketlemede sorun yok arkadaşla parçalayarak açtık paketi :D

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Tetik mekanizmasına yağ yada WD-40 sıkmayı denesene.. (CO2 gazı yağı silmiş olabilir)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• abi içini açtım heryerine sıktım ama olmadı attım biraz yumuşadı ama çok az 8|

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• evet

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir