FX Gladiator 100m grupmanlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • AnkaraTeam diğer arkadaşlar ben ayrıldığımda AT44le çalışmaya devam ediyorlardı, rüzgarsız anlar yakaladılarsa başarılı gurupmanlar çıkacaktır.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• AnkaraTeam diğer arkadaşlar ben ayrıldığımda AT44le çalışmaya devam ediyorlardı, rüzgarsız anlar yakaladılarsa başarılı gurupmanlar çıkacaktır.

şimdi aldığım haberlere göre rüzgar durmuş ve gurupmanlar 3-4cm seviyelerine düşmüş ;d;;d;;d;

bence bu müsabakada eğer hava rüzgarlı olursa olay tamamen şans işine döner. yok rüzgar olmazsa iyi olan kazanır g;$i

.

ankarateam.png

• bence mustafa(barbar)kazanacak hem rüzgar hem yağmur hava şartları etkilemiyormuş onu ;şrofls;.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• şimdi aldığım haberlere göre rüzgar durmuş ve gurupmanlar 3-4cm seviyelerine düşmüş ;d;;d;;d;

bence bu müsabakada eğer hava rüzgarlı olursa olay tamamen şans işine döner. yok rüzgar olmazsa iyi olan kazanır g;$i

Kesinlikle. Atış alanındaki rüzgar işi nasıl çözümlenecek bilemiyorum.

• Erdem abi sen gittikten sonra rüzgar bi esti bi kesti, ama sonuçlar fena değildi.

Olumsuz hava şartlarından etkilenmeyen atıcılar karşısında durumumuz ne olur bilmem ama başımızın öne eğilmeyeceğinden eminim ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

Eğer müsabaka günü rüzgar olursa iş şansa kalır diyenler gerçek birer nişancı olamazlar, 100 metre çalışmalarınızda hedefin yanına bayrak - flama dikin ve rüzgarın hızını tahmin edin, buna göre atışlar yaparak bayrak yada flamanın durumuna göre deneyim elde edin, aksi halde müsabakada rüzgar olduğunda rüzgarlı hava çalışması yapmış olanlar kazanacaktır.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Eğer müsabaka günü rüzgar olursa iş şansa kalır diyenler gerçek birer nişancı olamazlar, 100 metre çalışmalarınızda hedefin yanına bayrak - flama dikin ve rüzgarın hızını tahmin edin, buna göre atışlar yaparak bayrak yada flamanın durumuna göre deneyim elde edin, aksi halde müsabakada rüzgar olduğunda rüzgarlı hava çalışması yapmış olanlar kazanacaktır.

biz bayrağımızı, flamamızı diktik abi g;$i

rüzgar eğer hep aynı yönden ve yakın hızda eserse doğru. ben onu demedim, ama 2 atış arasında hız ve yön değiştiren rüzgar varsa ne olacak? atıcı için verilen süre 5 dakika. birisi atarken rüzgarsız, bir sonrakine rüzgarlı, bir sonrakine dahada hızlı rüzgarlı olabilir. Bunu en son FT yarışmamızda yaşamıştık. Üstelik rüzgar atış hattına dik ve aynı anda aynı hızda başlamayabiliyor, önce atıcı tarafından esmeye başlayıp hedefe doğru veya tersi olabiliyor.

ha bütün bunları hesaplayıp atış yapabilen varsa, zaten atış yapmadan 1. olsun. ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Erdem abim ,sana ve tüm ankara takımına çalışmalarınızda başarılar dilerim ,zevkle takib etmekteyim ;d;