100m Hatsan AT44WX-10 grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben Revolüsyonum(REVOLUTİON) ile katılırım eğer gelebilirsek. :thumbup:

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen skyplume ().

• Güzel grupman olmuş..Ellerine sağlık. Birde kaç barda çıktı 170 bar civarı mı ?
    Bugun bende grupman tarzı birşey denedim..
    Ama gittiğim yer tam boğaz olduğu için deli gibi rüzgar esiyordu..Ve rüzgarın yönü şiddeti sabit değildi. Yerde üstünde tüfek olan örtüyü kaldırıyordu.. Ama yinede 100 metre civarından 10 da 9 tutturdum :) Yaklaşık 70 cm yan ve üstünden nişan alıyodum...

• bence hatsan namlu tutucuya bir el atılırsa ve tüfeğin stabil atış yaptığı basıç bulunursa bu grupman daha da güzel olur.

• Namlu tutucu ile ne gibi problem var ki?

musabaka silahlarının hiç birinde namlu tutucu yoktur.
    pellet namluda hareket ederken bir titreşim yapar. eğer namlu az da olsa bir salınım yapmazsa pelet içeride titreşimden dolayı titreşim yapar haliyle peletin gidişi az da olsa etkilerinir. bu olay saniyenin 1/1000 ini gibi bir zamanda olur

tam anlatamasam da böyle bişey işte

• at44wx-10 un namlu tutucusunu söksek isabetlilik nasıl olur acaba denemek lazım.?

ankarateam.png

• 100 metreye sıfırlamak için tufegı 10 metrede sıfırlarsam 100 metreye sıfırlanmıs olurmu acaba at 44 wx 1o

• sıfırlamayı değştiren bir sürü faktör var namlu çıkış hızı pellet ağırlığı gibi gibi ve her silaha görede bu değerler değişiyor.Pellet bir belirli 2 noktada kesişiyor ama bu noktaları belirlemek ancak bu değişkenleride hesaplmakla oluyor chairgun adlı programdan yardım alabilirsin.

ankarateam.png