5,5 mm havalı tüfekler için yardım!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • konyada mod 125 ı sormustum sılahı cıkarttı 4. nesılmı dedım adam bana 5.5 dedı ustune bırde bunların 4.5 5.5 6.35 var dedı 4 yok dedi ;şrofls;.

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• Ben havalı tüfek için harbi sordum sadece bunlar var ama türk malı dedi ve İnce Mehmet gösterdi. :wacko:;lol;;lol; Harbi derken kaliteli anladı sanırım. Abi harbi diye ısrar edince ben emanetçiyim valla dedi sahibi 2 saat sonra gelecek istersen sonra gel dedi. Sanırım askerlikte yapmamış.

• ben de burda harbi sordum hatta en fazla tanınan av bayilerinden birine sordum, av tüfekleri için olanları gösterdi, ben de havalı için yok mu dedim, onlar için olmaz harbi, namluya yağ dök boşa sık dedi de get dedim çıktım gittim ;avci;

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• arkadaşlar harbiyi kendiniz yapın az çok askerliğinizi yapmışsınızdır :thumbup: dışardaki satıcıların daha sattığı tüfek hakkında bile bilgisi yok kaldıki harbinin ne olduğunu bilipte size yardımcı olsun #hims

• ben yapmadım askerlik ama yapmak isterim hemen çağırsınlar giderim valla ;kihhik,

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• öncelikle askere gitme hevesinden dolayı seni kutluyorum ;d; ama herşey yaşında güzel şimdi kaldıramazsın askerliğiii.. inşalla ilerde çakı gibi asker olcaksın :thumbup: