fotoğraflar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • off offf sen ne yaptın böyle yaa süper bişey oluyo bu sanat eseri gibi bişey :) bunun iki tarafıdamı açık benim bildiğim palalar tek taraflı açık olur ? sapını yaptığın zamanda ekle sabırsızlıkla bekliyorum :D

eskisehirteam.png

• Kolay gelsin ,güzel oluyor !!! ;d; ;d;
    taysiye ederim iki yüzünüde keskin yapma , kendini yaralayabilirsin.Genelde Kiliclar ve macheteler (su orman palalari) hep tek yüzlüdürler.Nedeni :bir seyi kesmek icin balta gibi geriden hiz alman lazim ,yani vucuduna yaklastirarak ...ne olur ne olmaz.!

Kullandigin malzeme ne ! paslanmazmi yoksa celikmi? karbon miktari kac?
    merak ettim. ½bay£bay`;
    basarilar :thumbup:

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• Malzemeyi bizim burada dövme satır,balta vs yapan çingeneden aldım. El ustalığım profesyonel olmadığından dolayı çok kaliteli bir malzemeyide ziyan etmek istemedim. Bu yüzden dövülmüş satır plakası aldım ama bu malzeme ucuz olmasına rağmen çingenenin el işçiliğinden midir nedir acayip keskin oluyor. Üstelik ağzı dönmüyor ama zor bileniyor. Dremel olunca problem kalmıyor. Her iki tarafıda keskin yaptım çok fazla bir yede kullanmayacağımdan herhangi bir tehlike arzetmeyecek inşallah.Ama düşündüğünüz için teşekkür ederim.

• AAAHHHH ,AAHHH !!!

vaktim ,ve yerim olsa bende deneyecegim , izini beklemem lazim .Türkiyede Kasabamiz ünlü YATAGAN kasabasinin(Denizli) yanindadir ,her sene festival olur ,nice dededen ögrenme ustalar var.Niyetim ileride onlarin yaninda biraz celik dövmesini ögrenmek(tabiki birkac günde ögrenilecek seyler degil ama ,genede deneyecegim).simdiden internetten modeller topluyorum...

belki sap yönünden yardimi olur

[Resim Engellendi: http://s11.directupload.net/images/090319/re6gr8yo.jpg]

tekrar basarilar

PS:eger paslanan malzemeyde ,tüfeklerdeki gibi siyah kaplat...

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• İşte bak dedğim makrema ipten örgü sap böyle bişey benim çok hoşuma gidiyo ve kullanışıda mükemmel :D

[Resim Engellendi: http://s10b.directupload.net/images/090319/temp/288blps3.jpg]

buda benim kendi işçiliğim güzel bi av bıçağı. Neyle yaptığıma gelince üstündende belli oluyodur sanırım şerit testereden kendim yaptım :D sapıda makrema ip ile örme ama sanırım pek fazla belli olmuyo :D

eskisehirteam.png

• Teşekkür ederim ama senin pala bitince daha güzel olucak inşallah :D

eskisehirteam.png

• Arkadaslar su libyada dusen F15 EAGLE savas ucagının dis cephesindeki celikten bize bi 1 metre gonderseler ne bıcaklar yapılır... dusenemıyorum

• günlük kullanım için benim tercihim victorinox ve buck lar.

A RH +

gamo shadow 1000 5.5 (22)
    gamo hunter 440 4.5 (177)
    gamo pr 45 4.5 (177)
    gamo pt 80 4.5 (177)

winchester level action 410 ga (36 cal)
    çatüs 4+1 410 ga (36 cal)

dağdelen (solak) 12 cal
    yıldız superpoze 12 cal