RWS 850 AirMagnum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• Başka site derken..?.Silahı meydan av getiriyorsa başka yer nasıl daha ucuza satıyor.. 8|

• heleşükür anlatana kadar göbeğim çatladı...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen hamzaali ().

• Tüpü 300 barlık, fiyatı da gayet uygun.
    Denenebilir gözüküyor? ;d;

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Engin1992 ().

• Tüpü 300 barlık, fiyatı da gayet uygun.
    Denenebilir gözüküyor? ;d;

ya iyide biz daha 200 barı zor buluyoruz 300 barı nasıl bulacaz:)

• Hani tüfeklerimize 200 bar üzeri basarken korkarız ya(aslında basmamak lazım), bize katkısı bu silaha korkmadan 200 bar üzerini rahatlıkla basabilmek olur.

• Dürbün ve bipod'da hediyeli galiba. 300 bar'ı pompayla basmayı hayal ettimde 1 ayda airgunkolkası elde edilebilir :!:

• aslında düşünürsek 300 varı basmak için epey bir cüsseye ihtiyaç var benim merak ettiğim bu tüfeği 40 joulde atış yapmak için kaç bar gerekecek ve sonunda kaç atış yapabilecez.Benim kastettiğim piyasada 300 bar basacak kompresöz vb.. hiç bişe yok belki var ben bilmiyorum vede pompayla çok zor olur.

• 200 Barda şu kadar stabil atar yapar deselerdi daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum.

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• tip olarak çok berbat bence tabi zevk meselesi. 300 bar hava doldurma olayıda ben daha elimde ki yeni aldıgım 10 lt lik scuba tüpünü doldurtamadım 200 barlık tüfek süs eşyası gibi duvarda duruyor 300 bar bana baya bir ilginç geldi şimdi :)

• forumda (walther 1250 dominator ) alan arkadaşlar varsa silahın artı ve eksilerini paylaşabilirlermi...

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• Sanırım Ülkü Bey yeteri kadar açıklama yaptı biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

• Sanırım Ülkü Bey yeteri kadar açıklama yaptı biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

özür dilerim gözümden kaçmış olabilir ben biraz daha araştırayım....

Gamo Hunter 440 4,5 mm

Walther 1250 Dominator Combo yada webley raider hangisi başlık altında Ülkü beyin ve Mustafa beyin genel açıklamaları mevcut ben daha önce bunları okudum.
    başka açıklama göremedim benim sorduğum anlamda ..

ben dikkatli okursanız .. (walther 1250 dominator ) alan arkadaşlar varsa silahın artı ve eksilerini paylaşabilirlermi... demişim...

selamlar ...

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• işte aradığım tüfek bu derim :D hem co2 :D ne zamana ve ne kadara gelir bilemem ama yurtdışı fiyatları 350 euro gibi....

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917
    Zoraki 2918

Bsa sweet 8-32x44

• Walther 1250 Dominator Combo yada webley raider hangisi başlık altında Ülkü beyin ve Mustafa beyin genel açıklamaları mevcut ben daha önce bunları okudum.
    başka açıklama göremedim benim sorduğum anlamda ..

ben dikkatli okursanız .. (walther 1250 dominator ) alan arkadaşlar varsa silahın artı ve eksilerini paylaşabilirlermi... demişim...

selamlar ...

Ben 1250 yi aldim gayet memnunum

10 mt. grupman 8 Pellet

[Resim Engellendi: http://i399.photobucket.com/albums/pp74/s40euro/grup.jpg]

Kataolog degeri 300 barda 100 stabil atis ama bu 200 cc lik tup ile bende ki 150 cc lik olan. ve 300 bara cikartamadim malum pompa 250 basiyor en fazla. Yaklasik 50 tane stabil atis yapiyor 250 BAR da iken 140 Bar a gelnce zaten regulator basinci 140 BAR oldugu icin sapitmaya basliyor.

Iyi bir pompa ile 70 BAR dan 250 BAR a 100 pompa ile cikiliyor 140 dan 250 ye de yaklasik 45 35 pompa ile cikilabiliniyor. O yuzden scuba tup almaya ihtiyac duymuyorum. Al pompayi at cantaya devam et yola.

Cantasi da yeterince buyuk aslinda fazla buyuk :)

• forumda (walther 1250 dominator ) alan arkadaşlar varsa silahın artı ve eksilerini paylaşabilirlermi...

Aşağıdaki açıklamalarım G016283 seri no'lu Walter dominator 1250 ile ilgili gözlem ve görüşlerimdir.

Artıları:

- 8 Atışlık şarjör
    - Kolay kurulabilen mekanizma (bolt action)
    - 60 cm 12 yiv set namlu
    - LG 300 benzeri regülatör
    - Gez - arpacık tertibatı
    - FX pelletlerle 950 fps civarı hız veriyor

Eksileri :

- Fiyatı (Airmagnum 850 -> 216.- dolar, Walher Dominator -> 727.- dolar)
    1000.- YTL altında PCP cazip gibi gözükse de, regülatör ve 300 bar lık Walther tüp farkı için 500.- doların üzerinde fark, biraz fazla olmuş.
    Zaten dışarıda pek alan yok. Airmagnum alıp aradaki farkın yarısından da aşağıya CO2 yerine basınçlı havayla çalışır hale getiriliyor, hem de 400 - 500 cc tüp hacmi ile.

[Resim Engellendi: http://www.the850store.com/waynes223.JPG]

- Namlu güzel görünüyor fakat gövdeye tesbit için kullanılan zemberek şeklindeki tebit piminin çakılması esnasında yiv setlerde çatlak oluşmuş,
    namlu şoklu fakat namlu çıkışına 10 - 15 cm mesafede ikinci bir dar bölge var.
    - Gövde kaliteli zamak döküm. Fazla söküp takmaya gelmez, vidaları sıkarken insaflı olmak lazım.
    - Tetik plastik, çekiç ve tetik kilit parçası da zamak. Tırnak genişliği 9 mm fakat uzun kullanımda bu zamak parçalar dayanmaz sanıyorum.
    - Otomatik emniyet benim sinirlerimi bozuyor, fakat kolylıkla manuele çevrilebiliyor.
    - 150 cc tüp. 200 bar üzerinde hava bulma güçlüğü düşünülürse, 300 bar çalışma basınçlı tüp pek yararlı değil. 200 barda da ancak 20 atış yapabiliyorsunuz.
    Ayrıca, dolum için her seferinde tüpü söküp takma eziyetide cabası.
    - Estetikten yoksun. Airmagnum'un plastik tüp kapağı kesilerek dışarı çıkarılan tüp ve, namlu - tüp arasındaki açıklık bence hoş görünmüyor.

Benim fikrime göre, Walther Dominatör, ölü doğmuş bir ürün. Keşke Airmagnum 850 getirilseydi. 400.- 500.- YTL arası bir fiyata 12 ft/lbs 250 atış ile pek çok kişiyi memnun edebilir ve ucuz PCP arayanlar, oynamayı sevenler için faydalı olurdu.

• aynı fikirdeyim görüntü vasat,işçilik orta ,300 bar bile olsa hikaye tüp çok küçük dolum dertli ,en önemlisi ide çok pahalı . bencede co2 olsa idi düşünmeden alıp oynardım ,bu paraya bu silah bence değmez .hani bi mecburiyet oldu da aldık diyelim hemen kesip tabanca yapasım gelir ;lol;;rofl.; saygılarımla