El_Cesed adlı kullanıcının mesajları

Yaylı tüfeklerde güç yetersiz geldiği için solid kullanmak namluyu tıkayabilir.Çünkü solid pelletler diğer pelletlere göre ağırdır.
    Solid mermiler daha çok pcp tüfekler hatta ortalama ve güçlü pcp tüfekler için ideal.
    Yaylı tüfeklerde 4.5 için sivri uçlu pelletler ve kubbe uçlu pelletler. 5.5 cal. içinse genelde kubbe uclu pellet kullanmak havalı tüfekler için yazısız kural diyebiliriz

hayran kaldım.bunnlar kadar olmasa da bunlara yakın cabelas tan alabileceğim bıçak önerebilecek varsa 100 dolar a kadar olmak kaydıyla çok memmun olurum.

Cabelasta spyderco ve sog'un güzel keskileri var.

Ama çakıyı yada bıçağı ne amaç için istiyorsunuz? Günlük kullanım için mi? Av için mi? Survival kullanım için mi?

Birde yurtdışından geldiği için gümrüğe takılma riski var.

Kiku bıçaklarını Japon bıçak ustası olan Kiku Matsuda tarafıntan tek tek elle üretiliyor keskinlikleriyle ün yapmış sanat eserleri.

Bileme şekli katanalarla aynı Hamaguri-Ba şeklinde.Kullanılan malzeme OU-31,D2,v10 çelikleri

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

şeklinde bir kaç farklı taş ve bir kaç farklı işlemden daha geçiyor

Microtech bıçaklarının keskinliklerine süphe yok ancak keskinlik diyince şu 2 video aklıma geliyor.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Haydalaa... Yahu iyi hortlatmışız konuyu ama ben yaparım, sizinde kafanıza ok girse sizde yapardınız :D Hayırlı olsun 6"in, nereden ve kaça aldığını sorabilir miyim sakıncası yoksa... Bi de tabii bikaç resim...

Sevgiler,

Ebay'dan almıştım kargo dahil 70$ a mal olmuştu 100 110 TL gibi bir rakam.

27 günde elime ulaştı.Üzerinde koskoca knife yazmasına rağmen paket nasıl gümrükten geçti hala anlayabilmiş değilim.

Fotoğrafları en kısa zamanda eklerim.

Geç kaldın Cem abi yaklaşık 6 7 ay kadar önce Ti Lite 6" aldım. Sevmek okşanmak için yaratılmış vitrin çakısı.

Heybetli görüntüsü altında çabuk körelen bir yüzü var zaten kesmek için dizayn edilmemiş olmasından dolayı pek sorun değil.

Ama yinede kalite olarak fiyatını hakediyor şahsi görüşüm.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler özellikle spyderco çok hoşuma gitti fakat fiyatı benim için biraz fazla. ortalama maximum 100 liralık birşey arıyorum.

Saygılar....

Spyderconun byrd serisini söylemiştim ucuz olabilir ama kalite olarak aşağı kalır yönü yok

Spyderco delica vg-10 çelik kullanılmış fiyat performans olarak iyi bir model gündelik kullanım için iyi bir seçim

Gerber applegate Fairbairn Mini covert 154CM çelik kullanılmış elmas sertliğindeki bir çelik körelmesi ve bilenmesi zor bir çelik

Crkt m16 m21 8Cr14 çin çeliği kullanılmış orta derecede iyi bir çelik.

Seçimim sadece çakı olsaydı böyle bi seçim yapardım.