Microtech Knife test

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • http://www.youtube.com/watch?v=2t4ddizqaok

Yok böyle bir bıçak... İllaki istiyorum ama sıfırı yok ;hirr;;hirr; saygılar

• ikinci elde böyle bir bıçağa nekadar verilebilir merak ettim?

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Yuh diyorum başkada bişey demiyorum :!: bu ne be bu tür videoları katanalarda görürdüm genelde. Bu kadar ufak bir bıçakla böyle bi deney.....biraz keskinliği abartmışlar...
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Official Post

Keskinlikten ziyade bıçağı kullananın marifeti ön planda,
    Hem kol hızı hemde bıçağın temas anında bilek hareketi ile bıçağın temas anındaki hızını maksimumda uygulamış, merminin yüksek hızda camı çatlatmadan delmesi gibi.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Microtech bıçaklarının keskinliklerine süphe yok ancak keskinlik diyince şu 2 video aklıma geliyor.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• ikinci elde böyle bir bıçağa nekadar verilebilir merak ettim?

2. Elde bile bulmak neredeyse imkansız koca ebay de bile 1 tane mevcut kargo dahil 300$ . Saygılar

Yuh diyorum başkada bişey demiyorum :!: bu ne be bu tür videoları katanalarda görürdüm genelde. Bu kadar ufak bir bıçakla böyle bi deney.....biraz keskinliği abartmışlar...
    saygılar.

Son derece güzel ama değil mi? Saygılar

• İkinci videoda adam fizik kurallarını alt üst etmiş .. bu bıçağın malzemesi neymiş öle iridyum mu ozmium mu ;avci; nası bişeymiş bu
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• Bu adamlar bu bıçakları neyle biliyor acaba...

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• işten hiç anlamayan biri olarak lazerle deyip geçiyorum ;şrofls;. yerli üretimde böyle bıçaklar varmıdır acep?

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Kiku bıçaklarını Japon bıçak ustası olan Kiku Matsuda tarafıntan tek tek elle üretiliyor keskinlikleriyle ün yapmış sanat eserleri.

Bileme şekli katanalarla aynı Hamaguri-Ba şeklinde.Kullanılan malzeme OU-31,D2,v10 çelikleri

şeklinde bir kaç farklı taş ve bir kaç farklı işlemden daha geçiyor

• Evet Kamuran senin döner bıçağıyla bir dal istersen :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• hayran kaldım.bunnlar kadar olmasa da bunlara yakın cabelas tan alabileceğim bıçak önerebilecek varsa 100 dolar a kadar olmak kaydıyla çok memmun olurum.

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• hayran kaldım.bunnlar kadar olmasa da bunlara yakın cabelas tan alabileceğim bıçak önerebilecek varsa 100 dolar a kadar olmak kaydıyla çok memmun olurum.

Cabelasta spyderco ve sog'un güzel keskileri var.

Ama çakıyı yada bıçağı ne amaç için istiyorsunuz? Günlük kullanım için mi? Av için mi? Survival kullanım için mi?

Birde yurtdışından geldiği için gümrüğe takılma riski var.

• Daha çok av ve kolleksiyon amaçlı istiyorum.Ama gümrüğe takılma sorunu varsa şimdilik kalsın.Teşekkürler.

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm