Pellet Sıkıntısı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yatagundan pellet sipariş edecektim. Fakat 4,5 mm fazla çeşit kalmamış. Eksik çeşitler ne zaman stokta olur acaba Mustafa Bey? Saygılar

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Official Post

Yatagundan pellet sipariş edecektim. Fakat 4,5 mm fazla çeşit kalmamış. Eksik çeşitler ne zaman stokta olur acaba Mustafa Bey? Saygılar

Bu hafta eksikler var ise tamamlarız, crosman pointed 250 lik 4,5 kalibre var mesela : https://www.yatagun.com.tr/det…osman_Pointed=&ID=367

• Gamo Match, Gamo Promagnum stokta kalmamış. Bu pelletler hoşuma gidiyor açıkçası. Birde Crosman Hunting deniyecektim ama maalesef stokta görünmüyor. Bunlar (4,5 mm) bu hafta stoğa girermi acaba Mustafa bey? Eğer öyle olacaksa bekliyecem. Saygılarımı sunarım.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Official Post

Distribütörün elinde var ise bu hafta rtası stokda olur.

• Mustafa bey, patlayan pellet üretsenize (yasak değilse tabii. Araştırmak lazım) iyi sipariş alırsınız. Elle yapmak tek tek çok uğraştırıyor :S

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.