22 subat mersin bulusması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba havalı silah tutkunları 22 subat pazar gunu bulusmamıza kımlar gelıcek acaba...

• o gun krono için gıttık atısa arzıde kurduk kronoyu bı bakktıkkı pılı bıtmıs hayaller suya dustu neyse kısmet pazar gunune

• BULUŞMA NEREDE OLACAK.

BENDE GELMEK İSTERİM.

NASIL VE NEREDE BULUŞACAKSINIZ.

ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

İYİ GÜNLER

VEYSİ

Yönetim Not'u : Arkadaşım lütfen küçük punto le yazın
    agt

cukurovateam.png

• bıpod taktıgın sılahıda getırcekmısın

• Pellet patlatırız Serkan abi, MOD.135'i getirirmiyim bilmiyorum Patriot'u getireceğim sanırım ancak ben daha buluşma nerede olacak ve kim kim gelecek onu bile bilmiyorum, ayrıca mesajlarını tek mesajda yazarsan daha düzenli olur ve cevap yazarken konu başlığı girmen zorunlu değil yani direk mesaj yazabilirsin başlık girmeden.

• onur o mesajları bılerek ve ısteyerek gondermedım bılgısayar dondu parca parca gıtmıs nasıl olduysa. bulusmaya buyuk ıhtımal carreforun kuzeyınde bulunan bı arazıye gıtcez saat kacta ve nerede buluscaz kesın bellı degıl cumartesı gunu haberlesırız bulusmaya togay ben ersın yıgıt veysı arıf onur bıde togayın mısafırı var o gelıcek

• Serkan o beinm misafirim değil forumun eski kullanıcalrından bir abimiz.Forumda engüzel kundak yapanardan biri.Yeni yapmıl olduğu raider kundağınıda görme şansımız olacak bakalım hayılrısı.........

1.Togay Yurtsever
    2.Mirzabatu (Serkan)
    3.Nucleex (Onur)
    4.M.Rıza (Mehmet abi)
    5.Kuatele (Arif kanka)
    6.Yiğit
    7.Ersin
    8.Mustafa

Ve şu an pm den mesaj attığım ve sayısını bu,ılmedıgımız katılımcılar. ;şrofls;.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Arkadaşlar Çukurova Team olarak Airgunturk e kayıtlı oldukça fazla kullanıcı var ve biz maksimum sayıda havalı silah severi biraraya getirmeye çalışıyoruz.
    Lütfen herkes gelmeye çallışssın bu organizasyona en azından kaç kişiyiz ne yapabliriz?bunları görmemiz açısından iyi olacaktır.
    Silahlarınız evde durmasın onları kullanın.. ;şrofls;. silahınzı yoksa da gelin biz verelim.

Bu arada atış buluşması mekanı 2. çevre yolundaki CarrefourSA nın üst tarafında olacak en muhtemel yer burası gelmek isteyenler lütfen bana ulaşsınlar.

Saaat 10:30 gibi biz orada oluruz.Yeri bilmeyenler için saat 10 da tulumba köprüsünden Carrefour a çıkan yol üzerinde açık öğretim bürosunun karşı taaraflarında saat 10 da bekleyebiliriz.
    Aracı olmayanlar için...Serkan arkdaşımın aracı geniş oldugundan ulaşım sorunu yoktur oraya kadar gelirseniz buluşma yerine götürebiliriz.

Gelmek için bize ulaşmak isteyenler NUcleex onur kardeşime yada Mirzabatu serkan kardeşime pm den mesaj atabilirler.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• agt togay kardeş selam.

benide listeye eklemeni rica ederim.bu arada maşallah ne yağmur yağdı.bu yağmurda bir sorun olmaz inşallah.

saat 11,30 a kadar forumda olurum.

sonra çıkabilirim

lütfen cepten görüşelim

0535 933 98 79

iyi günler

veysi

cukurovateam.png

• togay kardeş selam.

benide listeye eklemeni rica ederim.maşallah ne yağmur yağdı.bu yağmurda bir sorun olurmu ?ben saat 11,30 a kadar forum da yazarım ama bu saatten sonra çıkarım cepten görüşelim mümkünse 0 535 933 98 79

iyi günler

veysi

agt

cukurovateam.png