Yeni Dianalar Mod56 Target Hunter ve 470Magnum Target Hunter

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet bende dianlara bakmazdım.Ama dün sitesine baktım bende bunları gördüm.,PAylasım için teşekkürler.Fiyatını bende merak ettim.. güzzel alete benziyor..

• Biraz önce ithalatcı firmayı aradım ve görüştüm. İthalat işelmleri devam ediyor. 10 gün sonra web sayfalarında net fiyatlar belli olacakmış. Fiyatlar yaklaşık 150Euro fazla olacakmış. Yani çok da abartı değil gibi geldi bana

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• Pyramydair fiyatını EURO ya çevirin yaklaşık Türkiye fiyatı çıkar :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• yok bu tüfekler alınmaz :) çok güzel fakat çok pahalılar. pcp varken o kadar para yaylıya verilmez bence.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Öyle dememek lazım bence bu silahlar şu an peynir ekmek gibi giden bi sürü pcp'den çok daha kaliteli ve sorunsuzdur.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Öyle dememek lazım bence bu silahlar şu an peynir ekmek gibi giden bi sürü pcp'den çok daha kaliteli ve sorunsuzdur.

Haklısınız fakat Mod 56 en az 1.5 bin lira olacaktır. Bu paraya sorunsuz bir PCP rahatlıkla alınabilir. Tabii zevk meselesi, yaylıları daha kullanışlı gören insanlarda mevcut.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• PCP tüfek kullandıktan sonra bu tüfekler beni kesmez.
    PCP leri hem modlaması kolay hem hafif tepmeleri yok destekli çok güzel atışlar yapabiliyorsunuz...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Bence yaylı ve PCP kullanımı ve potansiyelini ankete tabi tutmuş olsak bence yinede yaylı kullanım potansiyeli önde gelir.
    Nedenini ise şöyle örnekle açıklamak daha doğru olur.
    Kırsalda ya da anadolunun bir şehrinde oturan bir vatandaş kaliteli bir havalı silah almak istediğinde önüne çıkacak ilk silahlar yaylılar olacaktır.
    İkinci olarak da PCP lerden biri çıkacaktır.
    Adama ne kadar anlatsanız da PCP hakkında bilgisi olmadığı için yaylıyı alacaktır.
    Adama pompayıda yanında hediye verseniz adam ben bununla her atışta pompa mı yapacağım diyerek yine yaylıya dönecektir.
    Yine bir dez avantaj olarak anadoluda scuba tüpü doldurabilecek kaç pompayla karşılaşabilinir? :(
    Ancak belli bir bilgi sahibi olmuş kişi ancak PCP alır. ;grin;
    O bilgiyi de böylesi sitelere üye olduğunda yada araştırdığında ulaşabilir.
    Kısaca insanlar daima kendine kolay gelen yolu tercih edeceklerdir. ;tacli#
    Ama sitede bir anket yapılmış olsa ezici bir çoğunlukla PCP önde olacaktır. :)
    Yanılıyor muyum acaba? :him:s

• Tam aksine..mükemmel ötesi; hatta dehşet derecede doğru bir tesbit. ;d; ;d; ;d; ;d; ;d; ;d;

Size gönülden +rep verdim.

Bence foruma +rep olayı eklenmeli..Böylece kişilerin dereceleri performanslarına göre bilirlenilebilir.Kimsenin de emeği boşa gitmez.

yanılıyor muyum acaba? :him:s ;şrofls;.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Bence foruma +rep olayı eklenmeli..Böylece kişilerin dereceleri performanslarına göre bilirlenilebilir.Kimsenin de emeği boşa gitmez.

Burada sitede hiç kimsenin puan yada tabirinizle ''rep'' alabilmek üzere yazı yazdığını düşünmüyorum. ;grin;
    Benimde böylesi bir kaygım yok. g;$i
    Ayrıca olması da kişilere ne katabilir bilemiyorum. :whistling:
    Konu yeni bir başlık altında tartışmaya açılabilir,ağırlıklı düşünce de belirlenebilir. :)
    Yönetimin tasarrufuna bağlı olarak da bu fikirler değerlendirilir. :thumbdown:

• benim görüşüm her havalı tüfek meraklısının elinde olabilenin en iyisi bir yaylı birde bunun yanında gene olabilenin en iyisi bir pcp olmalıdır :thumbup: bu benim naciz ane görüşlerimdir saygılar g;$i

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Selamlar. Konuyu biraz tetikleyen ben oldum sanırım.. Ancak ben bu tüfekleri 4 gözle bekliyorum diyebilirim. İlk başta Hw97k'yı çok istiyordum halada 4.5'lik bir 97k'ya hayır demem. Mod54 benim gözümde çok kaba ve piyade tüfeğine benziyordu ancak zaman geçtikçe estetik olarak daha bir gözüme oturmaya başladı. Mod 56 th ise Dianayı görüntü, estetik ve işlevsel olarak bambaşka bir noktaya taşımış. Devam serileri çekilen filmler vardır. Onlar öyle güzellerdir ki ilk bölümlerini aratmazlar.. Mod 56th de bence böyle bir tüfek olacak. Fiyatı konusunda, gerçekten yaylı bir tüfeğe göre fiyatı pahalı. Ancak benim arabam yok merkeze yakın biryerde de oturmuyorum. Pompa işi ise çok amelelik gerektiriyor ki tüp hacminden dolayı Fx gladyatör düşünmekteyim. Bu sebeple Mod 56th yaylı tüfekler arasında en etkili, isabetli ve yeni tüfek gibi duruyor. Mod 56th nin imalinde gez ve göz konmaması gerçekten iddalı bir bakış. Hw 97k da da gez göz yok ancak 5.5'lik pelet atacak gücte Mod 56th bir adım önde gibi.Kur at, kur at... Bence meraklısı için iyi ve alınası bir tüfek.. Tabii 1400 ytlye yine Fx t12 fln düşerse, birde araba alırsam ozaman iş değişir. Bu arada Mod 56 th gibi 470 Magnum da güzel duruyor. Alttan kurması önceden alışmışlar için ideal olabilir sanki ama 56thdeki retrograde sistemi sanırım bunda mevcut değil. Peki retrograde sistemi iyi bir sistem mi sizce??

• senc79 arkadaşım dediklerinizde haklısınız ama ben mod 54 dediginiz gibi çok agır ve kaba geldiki 3 altenatifim vardı mod 350 mod460 ve mod 54 yerinde inceledigimde kararım mod 460 tan yana oldu yeni gelecek olan modellerde çok guzel ve yakışıklı görünüyorlar ama şunu da unutmayın kendi sitesinde açıkladıkları veriler eski modellerle aynı yani kısaca yani dışı degişmiş ama içinde degişiklik yok ama genede bi kullanıcı tavsiyesi yapın derseniz mod 460 veya 470 tavsiye olunur hw 97 fikirlerinize katılıyorum ama ben 4.5 luk tüfek sevmiyorum bundan sonrada iyi bi pcp beni bekliyor tabiki mod 460 yanına saygılarımla ;d;:love:

mke çifte 12 calibre

• kendi sitesinde açıkladıkları veriler eski modellerle aynı yani kısaca dışı degişmiş ama içinde degişiklik yok

460 magnum için 5.5mm 860fps , 470 magnum için 5.5mm 890fps yazıyor gerçekten bir değişiklik varmı kullanıp görmek gerekiyor

mod 54 ve 56 için her ikisinde ise 5.5mm de 890fps yazıyor

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Neden 54 değilde 460 dediğimizde ilk akla gelen bence ağırlık.
    diana sitesindeki katalokta hız, boyut, namlu uzunluğu gibi özellikleri aynı gösterirken ağırlık 460 için 3,7 kg. 470 için ise 4,3 kg gösterilmiş.
    [img=http://img194.imageshack.us/img194/6586/diana2009.jpg]

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• 56th gerçekten çok güzel. yaylı ve pcp nin yeri farklı. Yaylı ile "oynaması "bana daha zevkli geliyor. Ciddi uzak mesafe deneme ve grup çalışmalarda tabi ki pcp..

• dunwolf kardeş tabloyu incelerseniz mod 460 ve 470 için verilen bilgiler aynıdır dedigim gibi dışı makyaj yapılmış ama içi aynı ama yinede çok güzel tüfekler g;$i;d;

mke çifte 12 calibre

• Burda emekler boşa gitmez , hiç kimse burada post kasmak için uğraşmıyor uğraşmamalıda ,herkes canı gönülden birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.