1.nesil webley

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • slm üstatlarım ben bu webley patriod tan soğumaya başladım hatsan servisine götürdüm 2 kere tüfeğin bakımını yaparken çizmişler ve kendi montaj yaptıkları tüfeğin pimli gövdeden ayrılan emniyet tertibatının çaresini bulamadılar yapıcak bişiy yok dediler!bi ara tekrar götürücem yine aynı cvpla karşılaşırsam tüfeği orda bırakıp hibe edicem.izmirde bu patriod u sökebilicek ve bakımını yapabilicek arkadaşımız varsa lütfen burdan bana ulaşsın tüfeğe bakım yaptırmak istiyorum.şu ayrılan kısım beni uyuz ediyo artık

Hw 97k

• Tüfeği aldığınız firma vasıtasıyla Hatsan'a gönderin.
    Fabrikada sıfır gibi yapılıp geri döner.

• Official Post

Hatsana giden 1.nesil Patriotlar maalesef çöp olarak geri döndüğüne bu forumda şahit olduk, çünkü bu silahın yedekleri Hatsan da yok.

• fakat selçuk abi adamın dediği şeyi yazdım forumun başında.bölece insanın hevesi kırılıyoben bu tüfeğe 350 tl verdim 94 palet attım daha ya.tüfeği yapıcakları yerde üstüne yapıcak bişiy yok diyolar ve çizik olmayan bi tüfeği çizik şekilde alıyorum buda cabası heralde

Hw 97k

• Hatsana giden 1.nesil Patriotlar maalesef çöp olarak geri döndüğüne bu forumda şahit olduk, çünkü bu silahın yedekleri Hatsan da yok.

Eyvah yandık desenize ;hirr;
    Ama bu sitede bu silaha sahip olup da silahı hurda olan arkadaşlar varsa onlarda silahlarını yedek parça amaçlı satılık bölümüne koyarlarsa oradan bulma imkanı olabilir.Hem silahlarıda yok pahasına elden çıkarmamış olurlar.
    Hele ki tamircilere hibe etme hiç de mantıklı değil. 8|

• fakat selçuk abi adamın dediği şeyi yazdım forumun başında.bölece insanın hevesi kırılıyoben bu tüfeğe 350 tl verdim 94 palet attım daha ya.tüfeği yapıcakları yerde üstüne yapıcak bişiy yok diyolar ve çizik olmayan bi tüfeği çizik şekilde alıyorum buda cabası heralde

Bu gerçekten Hatsan tüfek servisi mi yoksa silah tamircisi mi.

• abi ben izmirde oturuyorum hatsan burda kendim götürüyorum tüfeği yapamadıkları malı onlara vericem bahtiyar bey e ulaşıp mallarını ücret istemeden geri iade ettiğimi sölücem

Hw 97k

• abi ben izmirde oturuyorum hatsan burda kendim götürüyorum tüfeği yapamadıkları malı onlara vericem bahtiyar bey e ulaşıp mallarını ücret istemeden geri iade ettiğimi sölücem

Bu sana ne kazandırır onu merek ettim. :him:s

• herkezin görüşü farklıdır bana bişiy kaybettirmez hevesim kalmadıktan sonra!!onlara kalbettirir.

Hw 97k

• Official Post

herkezin görüşü farklıdır bana bişiy kaybettirmez hevesim kalmadıktan sonra!!onlara kalbettirir.

Onlarda senin bu hareketinden dolayı üzüntülerinden kahrolacaklar :!: merak etme hiç umurlarında olmayacak, böyle bir şey yapma.

• Görünüşe göre tek kaybedilen senin 350 liran.Bu hobi kardes canını sıkma sımdıden,talıhsız baslayabılırsın ama böyle surdurme.Arızayı sanırım tam olarak anlayamadı üstadlar fotograflayabılırsen sıteye bı koy ıstersen sorunlu yeri.

• herkezin görüşü farklıdır bana bişiy kaybettirmez hevesim kalmadıktan sonra!!onlara kalbettirir.

Daha sitede yenisin,çok fazla inceleme imkanın olmadı her halde.
    Eskiden Hatsan için yazılanları okumuş olsaydın bu eylemin onlara hiç bir şey ifade etmiyeceğini anlardın.
    Sadece paranı sokağa atmış olursun o kadar. ;(
    Hem daha yolun başındasın bence hevesini kırma. g;$i

• sitemizin forum bölümüne nasıl foto koyulur bilmiyorum kardeş u½%; nasıl yapılıcağını söleyin yarın çeker koyarım bu bölüme

Hw 97k

• sitemizin forum bölümüne nasıl foto koyulur bilmiyorum kardeş u½%; nasıl yapılıcağını söleyin yarın çeker koyarım bu bölüme

Tam adamını buldun desem yeridir.Bende aynı dertten çok sıkıntı çekiyorum.
    Hareketli resim diye koyuyorum,sadece yer imi gözüküyor.Bende tam bilemiyorum.Ama yavaş yavaş öğreneceğim.
    Sen resimleri hazır et yarın sabah diğer site sakinleri bu konuda yardımcı olurlar sanırım.
    Senide yanlış yönlendirmemiş olayım. :thumbdown:

• Cevapla butonuna tıkla,yazı metnının altında 'fotograf ekle 1' secenegı var ona tıkla,altında açıklaması var zaten o seni yönlendirir.

• Bak yardım sabaha bile kalmadı.
    Adanadan geliverdi.
    Adanaya selamlar. :thumbdown:

• öğlen nuclexx arkadaşıma danıştım bu arızayı onun webleyde de aynısı olmuş gövde borusumu ne değişçekmiş çünkü pimli gövde de bollaşma olmuş açılmada bu yüzdenmiş sanırım!yapmadılar işte yada serdar abimin dediği gibi ellerinde yedek parçaları yok o yüzden bana yapabilceğimiz bişiy yok dedilersonra,bigün getir 1-2 gün bende kalsın bi hal çare bakmaya çalışırım dedi mühendis ama bu laf benide tatmin etmedi açıkçası

Hw 97k