1.nesil webley

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Resimleri koyduktan sonra birde sitedeki üstatlarında düşüncelerini alırsın.
    Ona göre bir hal çaresi düşünürsün.
    Benim tavsiyem,bu işin peşini bırakma. :thumbdown:

• Hatsan böyle kendi tüfeklerini karşı ödemeli kabul etmediler. Karşı ödemeli gönderin dediler sonra kabul etmediler ama bana yenisi geldi ;rofl.; ikiside bendeydi düşünsenize zorla mı tüfek iade edecez ;avci; İki tüfeğinde faturası bendeydi sonra ben ödedimde geri gönderdim ;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Sevgili arkadaşım bir ara mustafa abi webley patriot 1. nesil yedek parçaları için ingiltere de bir web adresinden sipariş geçilebiliyor diyordu yanlış olmasın bu yabancı menşeili web adreslerini bir araştır orjinal yedek parçalarını bulabilirsin sanırım