FX REVOLUTİON 100 MT grupmanım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ispat isteyen gelsin Ankara-Mühye Paintsign genelde her cumartesi -pazar oradayız. Beraber atar bakarız.Hem 4-5 kişi vardık gerçi ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Olmaz öyle hocam, ispat etmek için ya noter onaylı (onu da kabul ederler mi bilemiyorum) ya da bizzat gidip şahsen başvurmanız gerekir yoksa atışınız geçersiz sayılır. Ayrıca yandan rüzgar alan açık arazide yapılan atışlar geçerli olmuyor. Anlayan anladı bilenler bilir #hims

Bunlar işin şakası tabi de , hedef kağıdı attığınız yere göre açılı mı duruyordu, delikler çizgi halinde ama kağıdın akisine açı yapıyor biraz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• REVO'ların en çok hoşuma giden özelliği kurma kolu veya bolt olayı olmadan pelleti ağıza vermesine yarayan sistem.Bir sorum dürbün için, zoom'u arttırdığınız zaman 40 mm. ön mercek çapı küçük olması bakımından olumsuzluk yaratıyor mu?

Bununla birlikte atışlar cidden güzel hocam ;d; Espirili bir şekilde beyan edildiği gibi notere vs.'ye gerek yok.Mesafe yükseldikçe insanların detaylara karşı olan merakları da artıyor :him:s sadece olay bu.Çünkü mesafeler üst sınır derecelerinde.

benim dürbünün yaklaştırması max14 bu nedenle çok sıkıntı çekmiyorum fakat yüksek büyütmeli dürbünlerde muhakkak ön merçek çapını da büyük seçmek gerekiyor çünkü fokal alan x yaklaştırmada ancak ön mercek çapının büyüklüğüyle telafi edilebiliyor.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• yani Murat hocam işte koyduğumuz yeri biliyorsun tam anlamıyla hedefi karşılayamıyoruz birde bu hafta tahta hedefler getirdim büyük onları koyduk lastıklerın üstüne arkadanda destekledik hem yatayda hem dikeyde açılı pozisyonda duruyordu. birde kot farkı var biliyorsun 130 -140 kadar. ;şrofls;.

ankarateam.png

• özledim şu 100 mt atışlarımı yaw.. ;#^+.

ankarateam.png

• yarın öğleden sonra müsaitsen bişeyler yaparız. benim s410uda sıfırlar deneriz biraz, ne dersin?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ;#^+. ;#^+. ;#^+. Afyondayım

ankarateam.png