evanix ar6

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Pompa hediyeliydi ama bugun kaldırmıslar yok hediyesiz

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• evanixsi pompayla doldurmak zaten iyi bir fikir değil .bir anda tüfekten soğuyabilirsiniz #hims;,;- en iyi çözüm scuba tüpü

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• evanixsi pompayla doldurmak zaten iyi bir fikir değil .bir anda tüfekten soğuyabilirsiniz #hims;,;- en iyi çözüm scuba tüpü

ben gladiatorü dolduruyorum, evanix'i doldurmakta ne var ki? ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kardeşim çok teşekkur ederim kargoyu teslim aldığımda kontrol ettim en ufacık bir problem goremedim ellerine sağllık hiçbir çizik yoktu ben tufeği 2. el aldım sky (osman) beyden ama hiçde 2. el gibi gorunmuyor yani sıfırdan farksız saolsun kendiside teslimat sonrası çok yardımcı oldu yardımcı olmayada devam ediyor pompa hediyeli almadığı için kendisi bende pompasız kullanacağım zaten forumda okuduğum kadarı ile hiçde pompa ile dolduracak bir tufek değil 200 barda 24 pellet atış yapılabiliyormuş en yakın zamanda scuba tupu ile dolum aparatı almam lazım tufeği 4 magazin kılıfla beraber 1200 tl aldım tabi birde bsa 8x32x44 durbunda aldım diğerleri için biraz beklemem lazım daha nasıl bir ara dolum aparatı ve tup kullanacağıma karar veremedim bilgilerinizi bekliyorum

• ilk önce herkese saygılarımı sunarım bugun yenı kayıt oldum aranıza bende 15 gun once hatsan at 44 aldım doğrusunu soylemek gerekırse benı pek sarmadı herzaman hayalımde evanıx ar6 almak var ve alıcamda ama bizim burda bursada av bayılerınde o kadar kalıtelılıerı yok benım ıstediğim modelin ınternettekı fıyatlarıyla aynımı dürbünü kalitelımı sızın onereceğinız en uygun yerde neresı herkese ıyı gunler

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)