evanix ar6

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ski (osman bey) den aldığım evanix ar 6 ma bugun kavuştummmm bsa 8x32x44 durbunumu de aldım, şimdi sırada scuba tupu ve ara dolum aparatım kaldı ilk defa pcp sahibi oluyorum pistonludan sonra nasıl olur kullandıkça öğreneceğim... x;.z x;.z x;.z

• hayırlı olsun ;tacli#

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Hayırlı olsun en çok almak istediğim 2 silahtan biri :) İyi günlerde kullanın

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• inşallaahhhhhh :D

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• sabah geldiğinde içinde 100 bar vardı deneme amaçlı kapalı bir odada sıktım arkadaşın sol kulağı hala çınlıyormuş ;lol; ;lol;

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Darısı bizim başımıza ;tacli#

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Güle güle kullanın.Kazasız belasız.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Hayırlı olsun kazasız belasız bol isabetli atışlar dilerim ;kovboys;

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• hayırlı olsun o silaha bir de moderatör şart o da ağır peletlerde işe yarıyor 22 grain ve üstü çünkü hafif peletlerde ses hızını geçtiği içiin moderatör bir işe yaramıyor

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun kazasız belasız ve isabetli atışlar ;şrofls;. -aman hocam evde kullanma sakın bi sakatlık çıkabilir.scuba tüpü geldikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz.ben 600cc mini bir tüp aldım direkt olarak bağlayıp atış yapıyorum fevkalede güzel oluyor

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• evanix ar 6 ma bugun kavuştummmm

Hayırlı olsun hayalimdeki tek pcp ar6 ;tufey#8o8o8o kazasız belasız kullanın :thumbup::thumbup:

• Hayırlı olsun arkadaşım çok güçlü bir pcp diye bahsediyorlar detaylı incelemelerini ( özellikle tetik ve namlu ile ilgili ) merakla bekliyoruz

• çok sağolun arkadaşlar akıncı 37 de teşekkur ederim durbun ayağı için pcp de acemi biri olarak tum izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım tabi eksik kalan ekipmanları tamamladıktan sonra ;confused; ;confused;

• evet arkadaşım silah güzel gerçekten ne kadara aldın merak ettim __? Bende almayı düşünüyorum birde pompa hediyeli olması lazım pompasındanda bilgi verirmisin saygılar güle güle kullan isabetli atışlar ..... ;avci;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Taner abi tüfeğin hayırlı olsun.
    Kargodan aldıktan sonra tüfekte çizik yada zedelenmiş bir yer varmıydı?
    Elimden geldiği kadar iyi sarmaya çalıştım.

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i