Gamo extreme co2 nasıl ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün bir şey bakarken bu tüfeği gördüm, işçilik ve malzeme kalitesi gayet yüksek, nişangahı da güzel. 150 civarı atış yapabiliyorsa bir tüple, bence güzel bir silah. Mekanizmanın olduğu kısım metalden, hafif de değil ağır da değil ama oyuncak gibi değil kesinlikle. Hoşuma gitti açıkçası ;rofl.;

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• gamo gibi ciddi bir firma hafif mermilerle denemeler yapsada namlu çıkış hızlarını yanlış verme ihtimali olmaz diye düşünüyorum.dağcılar tarafından kullanılan veya gece balığa giden arkadaşların kulandığı macun benzeri kimyasallar var harekete geçirdiğinizde 12 saat veya 24 saat boyunca ısı veriyor mont içine atıp veya cebe konulup kullanılıyor.benim co 2 silahım olmadığı için deneyemiyorum eğer bu macun tüpün etrafına sarılırsa tüp sıcaklığını muhafaza edecektir.böylece atışlar istikrarlı ve stabil atış sayısı artacaktır

bursateam.png

• benim bildiğim kadarıyla co2 tüpleri silaha takıldıktan sonra dolu olarak 12saat falan durmuyor, boşalıyor. bu arada Gamo gibi ciddi firmanın 5.5mm CFXlerinde namlu problemliydi, satılan Gamo pelletleride ortada

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• gamonun türkiyedede peleti üretiliyor ve bunlardan bende memnun değilim.eski dikdörtken şeklindeki kayışa takma tırnakları olan pilastik kutulardan bol miktarda almıştım hala kullanıyorum.match kutusu 500 lü magnum kutusu 250 adetli çok memnunum.hava veya co2 farketmez sağlıklı bir silahın tüpünün kendi kendine boşalma ihtimali olmayacağını düşünüyorm.hw lerde bile proplemli silahlar çıkabilmekte gamoda kusursuz değildir.bende mazisi 20 yıl civarı olan cf 20 var şuanki ürtimlerinde aynı kaliteli malzemeleri kullandıklarını sanmam rekabetten dolayı.

bursateam.png