Remington 4x9x56E Nasıldır??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar www.konyaliav da bu dürbün var fiyatıda iyi ben kendim Hatsan mod100 kullanıyorum 4x20 optimayı ayara getireyim derken hallettim Remington 4x9x56E nasıldır? paylaşımınız için teşekürler

KRAL

12 ga 71 NAMLU

76 MAGNUM

ENJEKTÖRLÜ

SÜPERPOZE

• Koskoca forumda bi Allahın kulu yok mu bilen?

KRAL

12 ga 71 NAMLU

76 MAGNUM

ENJEKTÖRLÜ

SÜPERPOZE

• varda basligi gören olmamis g;$i 1,5 yil önce bir tanidigim almis ayni dürbünü bana ayarlamam icin getirdi, tüfek mod55,

bu dürbün cok büyük be kardesim,gerek yok o kadar dürbüne,netligi piyasadaki taskolar ile ayni,mildotlu dürbün,

dürbün ayari yaparken üsteki isik acip kapama basligi firladi bir anda,yerine taktim ama arada bir firliyordu,ben kullandigim taskolarda böyle sorunlar ile karsilasmadim, önemli olan dürbünün mercek kalitesi burda, 400 500 metreye atis yapan avcilarin dürbünleri bille bu ölcülerde olmuyor bazen, kaliteli dürbün olsun varsin ufak olsun,

4x20 dürbünü heder ettigine göre bu dürbün haydi haydi heder olur,

dürbünden evvel önce dampa ayak al kardes,aksi takdirde daha cok dürbün bozarsin, tasko 3.9x40 ve bu dampa ayak isini görür,

linkden ayni zamanda dürbün lere de bir göz at

http://www.yatagun.com.tr/deta…Yatagun_Dampa=&ID=141

• Sağolasın sideprensi07 verdiğin bilği için teşekkürler... :D

KRAL

12 ga 71 NAMLU

76 MAGNUM

ENJEKTÖRLÜ

SÜPERPOZE