Gamo Hunter 1250 ye 4-16x50 AO gamo marka dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar arkadaşlar

ilk msjım bu..selamlar

gamo hunter 1250 tüfek alıyorum ve üstüne 50 mm çapında bir dürbün almayı düşünüyorum..yine gamo marka ve mildotlu..mercek çapının büyük olmasından dolayı dürbünün tüfek üstüne oturmasında veya dürbün ayarı yapmada bir sıkıntı yaşarmıyım..yoksa rahatlıkla kullanabilirmiyim..hunter 1250 kullanan arkadaşlar memnunlarmı

teşekkürler

• Gamo Hunter 1250 kullanmadım ama o fiyata alınabilecek çok daha iyi silahlar var. Diana Mod 54'ü bir incelemenizi öneririm. Aynı zamanda düşünürseniz forumda çok temiz ve iyi kullanılmış ikinci el tüfek ilanları mevcut.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Mesajından da anlaşılacağı gibi siteye yeni üyesin.
    Öncelikle hoşgeldin. :wel:co:m
    Tavsiye ve önerilerden önce siteyi baştan aşağı incelemeni ve ona göre karar vermeni öneririm. ;grin;
    Silah almak için acele edip de sonradan satmak için veya yenisini almak için uğraşmazsın. :him:s
    Sabırla siteyi incele.Tüm sorularının cevabını burada bulacaksın. g;$i
    Kolay gelsin. :thumbdown: