w&s special editionda arızavar!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sevgili abilerim tüfeğin pellet koyulan yerindeki 2 adet siyah contanın 2side hatalı ve hava kaçırıyor.Birde namlu ve piston arasındaki contaları sıkan mekanizma atış esnasında gevşiyor bu ndenlede hava kaçıyor şuana kadar 1000 kadar pellet attım ve tüfeğin gücü çok düştü.Benim esas korktuğum nokta ise tüfeğin alttan kurma kolunun takılı olduğuyerde bir bükülme sonucunda tüfek atış esnasında kurma kolu kilidi açılıp ilk kurulduğu konuma geliyor dedem tornacı olduğu için servise gönderme ben hallederim dedi ve oraya kaynak yapmaya çalıştı fakat malzeme demir değilmiş adıbir metalmiş kaynak tutmadı haliyle bunedenle oraya yeni pim uydurdu.Birde dürbün raydan kaydığı için ray ve dürbün ayağı arasına bir pim taktı ve kaynakladı şimdi tüfeğin üstünde kaynak izleri vede ekstradan pim falan var acaba servise göndersem tüfek yapılırmı ? Dedeme o kadar dedim boşver servisyapsın diye ama benyaparımdedi şimdide pellet yükleme mekanizması ve contalar problemli olduğundan servise vermem gerek.Hatsan tüfeği bu haliyle kabul edip onarır yada değiştirirmi ? Yoksa üstüne bir bardak soğuk su mu içeyim?;#^+. ;,;- ;( O kadar pişman oldumki bu tüfeği aldığıma anlatamam yazıklar olsun HATSAN s,;s Bilgilerinizi bekliyorm şimdiden teşekkür ederim hepinize keyifli atışlar g;$i

NOT:Tüfeğin resimlerini isterseniz veremem çünkü ben Denizli'de oturuyorum ama tüfek köyde bu nedenlede resimçekip yollamam çok zor yinede bir yardımcı olursanız sevinirim. agt

+;tuftabV# one shot,one kill ;tufey#

• Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Benim silahımda aynısıydı ikikez arıza yaptı torpedo ile değiştirdiler. Hatsan'ı arayıp bir sor. belki garanti kapsamında,olmazsa parasıyla yaparlar.Ama mutlaka yaparlar.

• gönder kardeşim hatsana çok güzel ilgileniyorlar.benim ilk aldığım mod 125 e kimsenin yapmadığı hastalıkları geçittirdim.dürbün ayaklarını tüfeğe 3 lük elektrotla kaynak yaptım,tamamen söktüm ve parçaladım.yani anlayacağın haşatını çıkarttım.garantisi dolduğu halde hatsana gönderdim. adamlara helal olsun 5kuruş para almadan sıfır 2.versiyon mod 125 gönderdiler.

hatsan a birkez daha teşekkür ederim...

yalnız gönderirken silahın başına neler geldiğini detaylı bir şekilde açıkla(notunu bilgisayar çıktısı veya okunaklı el yazısı ile yaz ki okuyamama ihtimalleri olmasın).notu tüfeğin kabzasına bantla kaybolmasın. silahı güzelce havlu ve hava kabarcıklı naylona sarki kargoda ordan oraya atarlarken birşey olmasın. .

korkma eninde sonunda yapılır ya garantiden yada ücretiyle.
    geçmiş olsun...

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Verdiğiniz bilgiler için ikinizede ayrı ayrı teşekkür ederim.Parasıylada olsa yaparlar demiştiniz kaçpara alırlar yaklaşık fikirlerinizi alabilirmiyim?
    Birde tamirmi ederler yoksa torpedoyla falanmı değişir bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim hepinize kazasız , isabetli atışlar. agt

• Aklıma bir şey daha takıldı tüfek yolladıktan yaklaşık nekadar sonra geri gelir? Göndermeyi unutmazlar herhalde değilmi? agt

• hatsanın müşteri ilişkilerini hafife alma.tabiki unutmazlar tüfeğini göndermeyi.hatsan servisini kapalı kutu sanma!her aradığında silah hakkında bilgi alırsın.zaten ellerine silah ulaşınca nekadar ücrete tamir olacağını veya başkabir model ile değiştireceklerini söylerler.hatsanın silahlarının sıfırı kaç para ki sanki,servisindeki değişen parçası kaç para tutacak. diana servisine gitmiyor ki...

istersen hatsana ara sor nekadar tutar ortalama diye.pek fiyat vereceklerini sanmıyorum ama denemekte yarar var.çıkacak fiyata göre yaptırıp yaptıramayacağım dersin.

korkma gönder silahı bitsin kafandaki soru işaretleri.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Hatsan ile ön görüşme yapmadan işe girişme.
    Ama her halukarda tüfeğin yapılır veya yenisiyle parası mukabilinde değişim yapılır.
    Kolay gelsin. :thumbdown: