evanix horozlu pcp tüfek almak istiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar ben yeni uyeyim yeni katildim araniza:)
    amacim evanizin horozlu modelini almak,
    hila,l av bayisinde bulunmamakta nerde satilir 2.el warmidir evanix hakkında gorüşleriniz nedir? ;atlı{#

• * aaaaaaaaaaaaaa
    * aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    *

hemşeri sayılırız

• nedense en çokta ar6 ile video var

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• aslında bende çok merak ediyorum şöyle elinde bulunan arkadaşlar 50-70 mt arası gruplarını koysalar kullandıkları peletleri yazsalar bizlere fikir olur kanısındayım
    yanlış anlamayın sadece olaya silah olarak bakmıyorum hepimizin maddi durumları aynı değil pahalı peletler kullanmak her zaman mümkün olmuyor mesala fx lerde iyi sonuç vermemiş ucuz peletler evanix dede aynımı acaba

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• ucuz (kalitesiz daha doğru) pelletler hiç bir silahta iyi sonuç vermez. Sonuçta isabetsiz olmalarının nedeni pelletin şekil-ağırlık-kafa ve etek çaplarının standart olmayışı ve üzerindeki kalıp izleri/çapaklardır. Böyle bir pelleti hangi silahla atarsanız atın başarılı sonuç alamazsınız. Aynı şekilde iyi, kaliteli pelletler her silahta kalitesiz pelletlere oranla daha iyi sonuç verir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png