HW 97 K 4.5 mm Gurupmanlarım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Osman bi eline sağlık. 50m de tek delik yapacak gençler ver demişsin de bizim takımda senden daha delikanlısı var mı Osman abi ;d;;d;;d;

Kamuran,haklısın "İhtiyar Delikanlı"olarak değiştiriyorum.. ;kihhik,;kihhik,

A Takımı Üyesi

• hw97k ile ilgili forumda yazılan yazılara istinaden,çok daha iyisini beklerdim açıkçası ama yinede yaş-mesafe orantısı açısından düşünürsek gayet başarılı bir çalışma olmuş,elinize sağlık

• Grupmanlara bakarken içim buruldu. Onunla 100 metredeki 5 litrelik pet şişeyi gamo pelletle bile vuruyordum.
    Bi ara içine slikon sprey sıkılmıştı ve muazzam yüksek hızda atıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam 1230 fps yi görmüştük onunla. Çok keskin "Çakkk!" diye ses çıkarıyodu 1200 lerde atınca. Sonra sildik temizledik pistonları İlker agamla. Daha iyi grupman vermişti. Hakan usta da yayın etrafına röntgen filmi kesip sarmıştı. Şıkırtıyı azaltsın diye. Açtıysanız görmüşsünüzdür.
    Keyifli atışlar....

• Onunla 100 metredeki 5 litrelik pet şişeyi gamo pelletle bile vuruyordum.

Onu bende yapabiliyorum tabi şişe böyle [Resim Engellendi: http://www.mervegida.com/img/Gi/damacana.gif]

Şaka bir yana siyah bölgeler 20-30 mm yazısını okuyana kadar bende hayal kırıklığı yaşadım. Sonradan anladım ki o grupmanlar CTC 2-3 cm. ;d;

• Ben de yetiştiriyorum benim elemanı , artık 5 yaşına gelince ctc 10mm grupman yapar heralde
    [Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/090402/9gn7ebyo.jpg]

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776