HW 97 K 4.5 mm Gurupmanlarım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu gün öğleden sonra Paintsaign e uğradım...Benden başka kimse atışa gelmemiş..Erdem oradaydı ama Teşkilatsız gezmeye gelmiş.
    Bende HW 97 K nın dürbün ayarını yapmaya çalıştım..Bu arada Gurup çalışmalarımdan örnekler ekte....

Silah : HW 97 K 4.5 mm. Yaylı
    Dürbün: 4x16x50 Gamo Önden Paralaxlı Mildotlu
    Pellet: FX 4.5 mm
    Mesafe : 50 metre
    Hava: Rüzgarsız ve güneşli
    Pozisyon: Oturarak Tripotla destekli

[Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/090329/temp/j3mmvvrz.jpg]

A Takımı Üyesi

• Osman abi ellerine sağlık, bugün tam gurupman çalışılacak hava vardı. güzel değerlendirmişsin ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Osman abi ellerine sağlık, bugün tam gurupman çalışılacak hava vardı. güzel değerlendirmişsin ;d;

Erdem haklısın Hava cok güzeldi...Tek başıma çalıştım...küçük hedeflerede epey atış yapmışım..500 lük pellet kutusunu yarılamışım..

A Takımı Üyesi

• eğer pcp den sonra yaylı alırsam, bu hw 97k olacak. bu kadar isabetli bir tüfek, atıcıyla birlikte alkışı hakediyor. ;d;

6-24*50 tasko

• Tek başıma çalıştım...

zaten gurupman en güzel tek başına veya en fazla 2-3 kişi ile çalışılıyor. kalabalık-gürültü-patırtı odaklanmayı zorlaştırıyor.

.

ankarateam.png

• eğer pcp den sonra yaylı alırsam, bu hw 97k olacak. bu kadar isabetli bir tüfek ;d;

Haklısınız HW 97 K Çok kaliteli bir yaylı silah,Desteklide olsa Yaşımız gereği reflekslerimizde azalma söz konusu,nişan alırken titretme yapabiliyoruz,,Aynı silahla 50 metrede Tek delik yapabilecek gençlerimiz var..

A Takımı Üyesi

• zaten gurupman en güzel tek başına veya en fazla 2-3 kişi ile çalışılıyor. kalabalık-gürültü-patırtı odaklanmayı zorlaştırıyor.

Haklısın Erdem,,Kalabalıkta muhabbet daha ağır basıyor...amaç hoşca vakit geçirmek...Bu hobiyi paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür etmekte isterim... zaman zaman birlikte olmakla,hayatın zor koşullarında birken stresimizi atıyoruz..AirGunTürk ve AnkaraTeam iyiki oluştu.Emeği geçenlere teşekkürler.

A Takımı Üyesi

• Eline sağlık abi, bir de 5.5 luğu deneseydin keşke.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Eline sağlık abi, bir de 5.5 luğu deneseydin keşke.

Murat,,Her buluşmada değişik yaylılardan ek olarak alacağım yanıma ,,her hafta birini ayarlarım sırayla,,bir dahaki buluşmada sırada o var,,sonra Patriot,gamo, vs....16 ya kadar yolu var ,,,kaç hafta eder... ;şrofls;.;,;-

A Takımı Üyesi

• Osman abi ellerine sağlık harika grupmanlar ;d;

Bugün öğlenden sonra bende ordaydım 14:30 gibi gidip 15:30 a kadar atış yaptım sanırım sen Erken ayrılmışsın görüşemedik :S

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Osman abi saat 16.00 gibi geldi.

.

ankarateam.png

• Osman abi ellerine sağlık harika grupmanlar ;d;

Bugün öğlenden sonra bende ordaydım 14:30 gibi gidip 15:30 a kadar atış yaptım sanırım sen Erken ayrılmışsın görüşemedik :S

Serdar Sen gitmişin ben gelmisim demeki ben "Yeni ayarlanan saate göre 1 saat ileri aldım saatimi bu gün" 15.45 civarıydı gittiğimde 18.00 e doğru ayrıldım.. ;rofl.;

A Takımı Üyesi

• Şimdi daha çok üzüldüm Osman abi bizim ediyle büdü gelicez dediler gelmediler, bende eve gideyim dedim haberim olsa beklerdim , akşama kadar boş boş oturdum evde ;(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Şimdi daha çok üzüldüm Osman abi bizim ediyle büdü gelicez dediler gelmediler, bende eve gideyim dedim haberim olsa beklerdim , akşama kadar boş boş oturdum evde ;(

Serdar şimdi bende üzüldüm..telefonla arayıp kimseyi rahatsız etmek istemedim..seçim günü..gelen gelir diye düşündüm..Sağlık olsun..

A Takımı Üyesi

• Tebrikler çok güzel gruplar yapmışsınız ellerinize sağlık ;d;

Aynı silahla 50 metrede Tek delik yapabilecek gençlerimiz var..

5.5mm 97k ile 50 metreden oturarak masadan destekli iki atış tek delik yapmıştım bir kere :rolleyes: daha sonra olmadı hiç ama :S ;şrofls;.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Tebrikler çok güzel gruplar yapmışsınız ellerinize sağlık ;d;

5.5mm 97k ile 50 metreden oturarak masadan destekli iki atış tek delik yapmıştım bir kere :rolleyes: daha sonra olmadı hiç ama :S ;şrofls;.

Pratik yaptıkça olabilecek bir şey.Silah buna müsait ,,isabetli..

A Takımı Üyesi

• Seçim yasakları

Seçim zamanı silahlara bulaşmamakta yarar varmış ben de yeni öğrenmiş oldum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Osman Amca gruplar çok güzel olmuş ellerine sağlık. ;d; Bakalım maddiyatı ayarlayabilirsem bi 97k da ben alıcam inşallah. :)

Sağol,,inşallah dileklerin yerini bulur.. g;$i

A Takımı Üyesi