bsa 8*32*44 paralax bozuldu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar bsa 8*32*44 dürbünümün paralaksı bozuldu acıp baktım kücük bir pim kırılmıs yanı paralaksı calıstıran ileri geri giden pim kırılmıs ama yapamadım bu dürbünden kullanan yada bilen varsa nasıl tamır edebilirim söyleye bilirseniz cok cok iyi olucak yoksa cope gitmek zorunda çünkü paralaks calısmadan net görüs sadece 15 metre gerisi bulanık gösteriyor. resim cekip gönderemedim cünkü çok parlak cıkıyo resim anlasılmıyor. lütfen bir cözüm söyleyin. ;#^+.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Görmeden birşey söylemek çok zor. Müdahale etmeden sorsaydınız daha iyi olurdu. Daha önce parallax pimi kırılmış bir Hawke tamir etmiştim. Pimin yerine genelde pirinçten oluyor ve dişini sıyırıyor, oraya uyacak bir çelik vidayı kafasını kesip üzerine düz tornavida ile çevirebileceğim bir çentik açarak vidalamıştım. Çıkmaması için de vidaya Loctite sürmüştüm. Halen sorunsuz kullanılabiliyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776