WEBLEY LONGBOW 4.5ML YENİ TÜFEGİME KAVUŞTUM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• Desenize boşa gırtlak patlatmamışız.
    Hatsan da da bir şeyler değişmeye başladı.
    Hadi hayırlısı diyelim. ;d;;d;;d;;tese;kkur

yeni hatsan namlularının yiv set sayısıda değişmemiş.

6-24*50 tasko

• Desenize boşa gırtlak patlatmamışız.
    Hatsan da da bir şeyler değişmeye başladı.
    Hadi hayırlısı diyelim. ;d;;d;;d;;tese;kkur

o zaman mustafa abi de benimle hem fikir ise bu tür pozitif değişiklikleri hatsana bir adet teşekkür pastası ile kutlama mesajı ile birlikte yollasak bu onları daha çok ateşleyip daha iyi değişimler ortaya çıkmazmı

• Semih daha önce bu tür mekanik işlerle uğraşmamışsan sökme, zaten bu tür mekanik konularda azda olsa deneyim sahibiysen sökmeye başla, en azından kundağı sök bak, herşeyi hazır lokma bekleme, o kadar çok silah söktümki şimdi Longbowu tam hatırlayamıyorum, nasıldı ama sanırım tetik bir gurup halindeydi yani tetiği dağıtmadan gurup olarak söküyordunuz, tabi bu yeni versiyon tetik sisteminde bir değişiklik olmamışsa, yani söküp bakacaksın.

işin gercegi elim bu işlere yatkın gerekli alet ve edavatlarımda var ama tüfek konusu farklı tabi dediginiz gibi yeni versiyon tetik sistemiyse eger gerci eskiside olsa ayırt edemem işin içinden bide cıkamassam hadi al götür bekleki olsun en iyisi forumları takip edip bu modeli söküp inceleyen ve resimleyen bi üstadı beklemek :sleeping:

WEBLEY LONGBOW 4.5ML OPTİMA 3-9X44E ;tufey#
    egeteam.png

• Official Post

google a gir ve Webley Longbow trigger yaz arat sonra görseller butonuna tıkla emnim şeması olsun resimleri olsun bulur ve olayı çözersin.

• google a gir ve Webley Longbow trigger yaz arat sonra görseller butonuna tıkla emnim şeması olsun resimleri olsun bulur ve olayı çözersin.

çok teşekkür ederim hemen deniyorum :thumbup: :thumbup:

egeteam.png

• walter falconun yivleri kalınlığı az gibi yani kafamı iyice yakınlaştırdığımda göreebiliyorum kalınlığını bunu ne gibi zarar ve yararları olur

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• Official Post
  • teşekkür ederim

FX T12 Gamo Matrik 4-16x50 AO
    DİANA Mod 52 5.5mm

• internette yabancı sitelerde bumodelin çogu altın renkli tetik bunlardamı orjinal degil mad metal tetik olanıda var tabiki yabancı sitelerde yanlız bu resimdeki tetik tertibatı çok farklı benimki çok farklı acaba longbow ların 2 farklı modelimi var SE modeli haric tabi çözemedim şu tüfegi ister cakma olsun ister orjinal ben çok memnunum dürbünüde çok iyi ayarladım her attıgım tek delik

egeteam.png